Proč děti Angeliny Jolie a Brada Pitta neviděli své prarodiče čtyři roky

 

Podle TheSun šest dětí 45leté Angeliny Jolie a 56letého Brada Pitta neviděli svou babičku Jane a dědečka Williama – Pittovy rodiče, asi čtyři roky. Podle zasvěcených osob se děti naposledy setkaly s Bradovými rodiči v roce 2016, kdy Pitt a Jolie oznámili svůj rozvod po 12 letech manželství.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Zasvěcenci tvrdí, že před oddělením hvězdných rodičů děti pravidelně navštěvovaly své prarodiče, ale tato setkání se náhle zastavila kvůli rodinným neshodám spojeným s rozvodem Jolie a Pitta. Podle nich bylo příčinou neshod právě napětí mezi Angelinou a Bradovou matkou Jane, která měla vždy patriarchální názor a neschvalovala bisexuální zážitky své tchyně.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

„Nikdy mezi nimi nebylo mnoho přátelství, ale nikdo nevěděl, že se všechno ukáže takhle,“

– řekl Insider.

 

Současně včera Jane Pitt oslavila své 80. narozeniny na pláži se svou rodinou a přáteli. Na její oslavu byli pozváni i její četní vnoučata, děti její syna Brada a jeho sestry. No deti Angeliny a Brada na narozeninovém večírku Jane nebyli vidět.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Připomeňme, že i přes zprávy o tání ve vztazích mezi bývalými manželi po letech soudních sporů stále řeší některé problémy u soudu. Nedávno bylo v tomto případě nastoleno nové soudné řízení: Angelina podala u Nejvyššího soudu v Los Angeles návrh na odstranění soukromého soudce Johna Uderkirka, který se podílel na řešení otázek opatrování jejích a Bradových šesti dětí.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Důvodem bylo podle zvěstí existence obchodního vztahu mezi Uderkirkem a jedním z právníků Brada Pitta – právníci o tom včas neinformovali ostatní účastníky soudního řízení. Jolie v prohlášení uvedla, že právník jejího bývalého manžela údajně jednal v nejlepším zájmu finančních zájmů soudce. V tuto chvíli se její tvrzení přešetřuje.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Share