„Proč starší sestra Ornelly Muti zůstala ve stínu své slavné mladší sestry“: Jsou si tak podobné, že je mnozí považovali za dvojčata

Mnoho fanoušků Ornelly Muti neví, že italská celebrita má o 5 let starší sestru Claudii Rivelli. Ale jsou si tak podobné, že je mnozí považují za dvojčata.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

I když to samozřejmě není pravda. Je však opravdu nemožné nevšimnout si podobnosti ve vzhledu sester. A pouze pokud se podíváte pozorně, budou patrné drobné rozdíly.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

V tomto článku se dozvíte, jak žije Claudia a proč zůstala ve stínu své slavné mladší sestry. Uvidíte také mnoho vzácných archivních fotografií Ornelly a Claudie. Je to velmi zajímavé.

Claudia se narodila v roce 1950, o 5 let dříve než její sestra. Matka Ornelly a Claudie je pobaltská Němka z Estonska. Sestry jsou si neuvěřitelně podobné.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Obě krásky a obě se chtěly stát herečkami, ale štěstí měla jen mladší. Když se v tisku objevily zmínky o Claudii, mnozí nevěřili v její existenci, mysleli si, že její fotografie jsou fotografie samotné Ornelly. Poté novináři zveřejnili společné fotografie sester. To je zázrak! Jsou jako dvojčata!

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Zdroj: positivno.me

Zdroj: bigpicture.ru

Claudia také snila o tom, že se stane herečkou, ale podařilo se jí objevit se pouze v epizodě filmu Twice a Judas.

Zdroj: news.myseldon.com

V roce 1974 se provdala za španělského producenta, ale manželství netrvalo dlouho. Později se vdala za Paola Leoneho, syna italského premiéra Giovanniho Leoneho. Pár má 2 děti: Giovanni a Luca Maria.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Claudia Rivelli byla velmi fotogenická, její krása zaujala fotografy. Její oči byly hypnotizující. Říká se, že to byla Claudia, kdo pomohl Ornelle stát se herečkou. Starší sestra požádala mladší, aby šla s ní na casting. Výsledkem je, že Ornella získala roli ve filmu Nejkrásnější manželka (1970).

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Claudia také získávala role, ale tyto nabídky odmítala. Claudia pracovala jako modelka, hrála v reklamách, vytvářela fotografické komiksy pro italské časopisy. V Itálii byla Claudia po dlouhou dobu uznávána častěji než Ornella.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Po narození druhého dítěte Claudia odešla z práce a začala se věnovat pouze rodině. Její poslední fotografický komiks vyšel v roce 1985. Žena žije klidným životem, neobjevuje se na veřejných akcích, nezveřejňuje fotografie na sociálních sítích.

Zdroj: kaprizulka.mediasole.ru

Jediná nová fotka Claudie byla zveřejněna v roce 2015.

Claudia a Ornella s rodinou.

Zdroj: facebook.com

Share