Proč vyšetření proběhlo na chodníku: Těhotná Vítková vysvětlila situaci, která vzbouřila síť

Na liberecké nemocnici někdo vyfotil ženu, která je na 8 měsíci těhotenství. V klinice lékař se rozhodl vyšetřit svou pacientku na chodbě, což se moc nelíbilo lidem na sociálních sítích.

Pod fotkou napsali stovky ošklivých komentářů, a především uživatele sociální síti kritizovali personál liberecké nemocnici. Na snímku ale je známá biatlonistka Veronika Vítková, která vysvětlila, co se stalo v nemocnici.

Zdroj: facebook.com

“Tohle zřejmě bude od včerejšího dopoledne nejznamnejsi tehubrisko Facebooku,” napsala sportovkyně pod snímkem. Vítková řekla, že takovou popularitu nikdy nechtěla.

Podle její slov, ráno se necítila dobře, kvůli tomu zavolala lékaři, se kterým se domluvila na vyšetření na gynekologii v liberecké krajní nemocnici. “Šlo o výtěr krku na koronavirus a také ozvy plodu,” řekla biatlonistka.

Zdroj: aktualne.cz

Nikdo v nemocnici nevěděl, je Vítková nakažená, nebo ne, což bylo velký problém, protože ve vnitřních prostorách nemocnici bylo hodně lidi. Kvůli tomu lékař se rozhodl udělat vyšetření mimo nemocnici.

Celé vyšetření trvalo přibližně 5 minut, ale i za takovou krátkou dobu někdo stihl sportovkyni s gynekologem vyfotit, a potom zveřejnit tou fotografii na Facebook.

Zdroj: lidovky.cz

Share