Profesionální uklízečka ukázala, jak čistí svůj smartphone

Profesionální uklízečka řekla, jak čistí váš telefon v případech, kdy sluchátko v něm nefunguje tak, jak by mělo fungovat a proč byste měli každý den čistit svůj telefon, pokud používáte make-up.

Přátele / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Kacie z Melbourne, Austrálie, řekl, že sprej s lékařským lihem uvnitř, malý štětec nebo starý zubní kartáček a ubrousek z mikrovlákna — to je vše, co potřebujete, aby se váš telefon znovu vypadala a fungovala co nejlépe — a to, jak se žena čistí své zařízení, to ukázala ve videu v TikTok.

@thebigcleanco

Clean your phone #cleaningtips #cleanwithme #howtoclean #cleaningtiktok

♬ original sound – The Big Clean Co

„Pokud sluchátko v telefonu nefunguje dobře, můžete ho vyčistit takhle,“ napsala Casey.

„Vezměte lékařský alkohol, rozstříkejte ho na kartáč a jednoduše vyčistěte nečistoty,“ pokračovala.

Uklízečka poznamenala, že při čištění byste měli věnovat nejvíce pozornosti reproduktorům telefonu, stejně jako všem malým otvorům a nabíjecímu konektoru.

Snadné vyčistění telefonu / Zdroj: vinegred.ru

„Je skvělé, když denně aplikujete make-up na obličej,“ říká Casey.

Snadné vyčistění telefonu / Zdroj: vinegred.ru

Jakmile s přístrojem provedete všechny manipulace, o kterých je uvedeno výše, otřete celou obrazovku a zadní část telefonu mikrovláknovou utěrkou předem navlhčenou sprejem.

Více než 70 tisíc lidí, kteří sledovali toto krátké video, poděkovalo ženě za její příspěvek a bylo řečeno, že v blízké budoucnosti také chtějí umýt své telefonní přístroje.

  • „Jaká náhoda. Můj reproduktor dnes nefungoval a teď jsem se podívala na vaše video. Děkuji, “ napsala jedna žena.

Jiní nabídli své vlastní řešení pro čištění smartphonu, takže někdo doporučil odstranit nečistoty z něj pomocí lepicí pásky.

Telefon / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dříve v tomto roce, specialista na infekční onemocnění a imunologie řekl, že musíme čistit naše telefony mnohem častěji, než si myslíme, vzhledem k tomu, že průměrný člověk obvykle sahá na svůj telefon 2617 krát za den.

 

„Nejbezpečnější, co můžete udělat, je brát svůj telefon jako pokračování vaší ruky. Tak nezapomeňte, že přenášíte vše, co máte na ruce, na telefon“, — řekl profesor Nigel McMillan Daily Mail Australia.

Mějte na paměti, že pokaždé, když položíte někde svůj smartphone nebo uděláte něco a pak se ho dotknete, pak byste ho měli určitě vyčistit.

Nigel McMillan / Zdroj: vinegred.ru

PSALI JSME: ŽENA NECHALA SVOU DCERU S TELEFONEM JEN NA NĚKOLIK MINUT, ALE HODNĚ TOHO LITOVALA: DÍTĚTI SE PODAŘILO ZNIČIT JEJÍ POVĚST

PŘIPOMÍNÁME: CO PŘITAHUJE POSLEDNÍ ČÍSLICE TELEFONNÍHO ČÍSLA K ŽIVOTU ČLOVĚKA: ZJIŠTĚNÍ NUMEROLOGŮ

Share