Psychologický test: Jeden ze šálků vám prozradí více o vašem charakteru

Šálek nebo hrnek, ze kterého rádi pijeme čaj, je obrazem naší osobnosti. Vybíráme ho opravdu náhodně? Dle některých názorů do toho často vkládáme emoce, které si ani neuvědomujeme.

Dnes jsme pro vás připravili psychologický test založený na spojení vašeho výběru s vašimi osobními vlastnostmi.

 

Podívejte se na obrázek níže a vyberte si jeden z hrnků, ze kterých byste chtěli vypít svůj ranní čaj nebo kávu.

Zdroj: zerkalo.cc

 

Vaše volba hodně napoví o vašich zvláštních povahových vlastnostech.

Pokud jste si vybrali hrnek:

 

# 1.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Tento zdánlivě jednoduchý hrnek odhaluje váš nádherný pohled na život. Vždy máte své emoce pod kontrolou a lidé kolem vás vnímají vaši osobu jako vyrovnaného a klidného člověka.

Můžete činit rychlá a správná rozhodnutí a nikdo s vámi nemůže manipulovat. U lidí si ceníte upřímnosti a čestnosti, zatímco nenávidíte lži.

 

# 2.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Jste velmi empatický člověk a můžete kolem sebe vytvořit atmosféru lásky. Vážíte si okamžiků pohody a můžete si je užít naplno.

Rodina je pro vás velmi důležitá a rádi se obklopujete nejen příbuznými, ale také přáteli. Jste příjemným společníkem pro každého. V životě potřebujete důvěru, pocit bezpečí a stability.

 

# 3.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Jste zevnitř citlivá a vnímavá osobnost, ale navenek strašně silná. Rádi sníte, ale pokud ve svém životě narazíte na překážky, můžete je snadno a efektivně překonat.

Milujete pomoc druhým a nenávidíte nespravedlnost. Proto se na vás lidé často obracejí s žádostí o radu nebo pomoc.

 

# 4.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Jste dynamický člověk, který neustále potřebuje změny a nové impulsy. Pouze pokud půjdete vpřed, budete cítit, že jste naživu.

Máte rádi všechno nové, polykáte všechny nové trendy a můžete se rychle učit a získávat nové znalosti. Rádi cestujete na nová místa, poznáváte nové kultury a prožíváte nové emoce. Jste dva v jednom, student a učitel.

 

# 5.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Máte rádi upřímnost a nenávidíte lidi, kteří se snaží vámi manipulovat, podvádějí a hrají nespravedlivě. Rodině vždy poskytujete podporu a pomoc. Vaše rodina a přátelé se na vás mohou kdykoli spolehnout a zcela vám důvěřovat.

Pokud se pro něco rozhodnete, jste si plně jisti, že máte pravdu. Jste moderní a pokročilý člověk ve všech ohledech. Nejdůležitější hodnoty v životě jsou pro vás jasné a neotřesitelné.

 

# 6.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Jste hrdí na své životní zkušenosti a víte, jak je využít v různých situacích. Jste racionální a uvolňujete emoce všude, kde je potřebujete. Můžete být velkorysí v životě i v lásce.

Pro svého partnera můžete udělat cokoli, abyste pro něj mohli být jednička. Můžete si udržovat přátelství po celá léta, ale pokud někdo zradí vaši důvěru, jednoduše mu to nemůžete odpustit.

 

Share