Psychologický test: které zvíře jste viděli jako první odhalí problémy, které vadí vašemu životu

Psychologie je postavena hlavně na asociacích, protože vznikají přímo z našeho podvědomí, což je klíč ke všem problémům. Psychologové připravili test, které zvíře jste viděli jako první? To ukáže, jaké vnitřní zážitky máte.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Motýl

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vaše sny se velmi často nesplňovaly a byly ignorovány nebo dokonce zesměšňovány. Od dětství to bylo uvězněno ve vaší hlavě – ať už chcete, je nepravděpodobné, že se to splní, protože rodiče často nesplňovali své sliby.

Nyní vám to zasahuje do života, protože se bojíte doufat v to nejlepší a jste neustále pesimističtí, nevíte, jak se radovat.

Žába

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vaším hlavním strachem je neurčitost, neustále se bojíte změn a máte velké obavy, když se ve vašem životě něco změní. Možná jste se jako dítě o vás příliš starali a nedostávali jste „kyslík“, všechno dělali místo vás. Z tohoto důvodu je pro vás v dospělosti obtížné rozhodovat, takže se ztratíte v rozhodujících okamžicích.

Kůň

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste zvyklí vždy být na prvním místě, protože jako dítě vás rodiče neustále porovnávali s ostatními. Neustále se snažíte dokázat svou nadřazenost, snažíte se konkurovat a soutěžit s ostatními. Uděláte vše pro to, abyste se dostali na první místo, a to vám opravdu překáží v každodenním životě, kde nikdo neuspořádává žádné závody.

Kočka

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste velmi nejistý člověk, protože vás v dětství zesměšňovali a nenáviděli vaši vrstevníci. Neustále si myslíte, že se vám lidé smějí a diskutují za vašimi zády. Ve skutečnosti se vám však toto všechno jen zdá, bojíte se vrátit do minulosti, kde vás považovali za prázdné místo. Nedělejte si tolik starosti s veřejným míněním, prostě žijte svůj život a užívejte si života.

Share