Matka nevěří, že novorozenec je opravdu její vlastní syn: Žena vyžaduje vyšetření DNA, podezření se objevilo okamžitě po porodu

Test DNA se obvykle provádí v případě pochybností o otcovství.

V případě mladé matky z Texasu jménem Mercy Casanales to bylo provedeno za účelem zjištění mateřství. První podezření se objevilo v Mercy již v roce 2015 okamžitě po porodu!

Zdroj: apost.com

A po několika měsících pochybností a boje sama se sebou to nevydržela a požadovala test zjištění mateřství.

Mercy a její manžel se setkali na škole. Poté se žena přestěhovala do Spojených států. Brzy otěhotněla a o něco později se byla nucena vrátit do Salvadoru. Manžel se rozhodl zůstat ve Spojených státech a počkat, dokud nedostane nové vízum.

Zdroj: apost.com

Při pohledu na dítě po porodu Mercy okamžitě řekla lékařům, že to není její syn.

Od začátku Mercy měla podezření, že s dítětem něco není v pořádku. Bohužel neměla žádný důkaz, a tak neochotně vzala novorozence a šla s ním domů.

Ale Mercy se nemohla zbavit pocitu, že s dítětem něco není v pořádku. Uplynulo několik měsíců, a pak to nevydržela a rozhodla se podstoupit test mateřství. Byla provedena analýza DNA a její výsledky mladou matku šokovaly.

Zdroj: youtube.com

Ukázalo se, že Mercy dostala dítě někoho jiného! Manželé byli zmatení, protože si už na dítě zvykli a nevěděli, jak správně jednat.

Pár se rozhodl vrátit chlapce jeho skutečným rodičům a zároveň zjistit, co se stalo s jejich vlastním synem.

Nakonec se jim podařilo najít jejich skutečného syna. Naštěstí se páru brzy podařilo shromáždit všechny potřebné dokumenty a důkazy, takže si nyní užívají klidný rodinný život v Texasu.

Podívejte se na video o této rodině:

Share