Psychologický test pro ženy: vámi zvolené boty řeknou, čím jste výjimeční

Vaš vkus a styl muže hodně říci o vašich vlastnostech a povaze.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Podívejte se na obrázek a určete, které boty se vám nejvíce líbí. Poté si přečtěte význam, co o vás řekly.

Výsledky testu

Boty číslo 1

Jste velmi loajální, pokorný a upřímný člověk. Lidé se na vás mohou spolehnout, protože vycházíte z jakékoli situace vítězem. Víte, jak kdekoliv vytvořit útulnost a harmonii, a vypadáte naprosto skvěle. Mnoho mužů sní o takové ženě.

Ale i když máte spoustu pozitivních vlastností, nemůžete si najít muže, kterého budete skutečně a bezpodmínečně milovat. Ale nebojte se, brzy se něco změní.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Boty číslo 2

Jste úspěšná a sofistikovaná osoba, která je vždy v centru pozornosti. Zbožňují vás muži a ženy vám jen se snaží udělat „spiknutí za zády“. To ale vás moc nezajímá, protože vám záleží jen na vašich blízkých. Pokud si někdo získal vaši důvěru, pak je to navždy.

Boty číslo 3

Víte, že jste krásná, ale nikdy na to nebudete hrdí. Jste skromný a inteligentní člověk, který se stará spíše o duši než o vnější vzhled. V obtížné situaci můžete pomoci nejen skutky, ale i slovy. Vždy můžete najít tu nejlepší radu pro smutnou přítelkyni.

Muži se o vás velmi aktivně zajímají, ale jste velmi opatrní při výběru svého partnera.

Boty číslo 4

Jste velmi něžná a romantická žena. Muži se o vás chtějí starat a udělat maximum, abyste byla šťastná. Hodně s vámi flirtují a závistiví lidé kolem vás jen závidí. Ale muže je těžké zastavit, protože dáváte jím jen teplo a laskavost.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Boty číslo 5

Jste velmi energický člověk, proto vaší silnou stranou je vitalita a pozitivita. Lidé kolem vás touží po vaší společnosti, protože vždy najdete něco, o čem si můžete povídat. Máte mnoho různých koníčků a váš život je v plném proudu.

Muži vám okamžitě věnují pozornost, ale nikdy nebudete s mužem, kterého dobře neznáte. Vaše duše je jako temnota a otevíráte se pouze důvěryhodným lidem.

Share