Psychologický test: vyberte si auto a zjistěte, jestli jste lídrem

Praktičtí psychologové připravili test, který ukáže, zda máte schopnosti lídra.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vyberte si auto, které se vám líbí, a přečtěte si popis své odpovědi.

Výsledky testu:

Auto číslo 1

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jste absolutním lídrem. Není to tak, že by si vás vaše prostředí vybralo lídrem, chtějí vás z nějakého důvodu poslouchat.

Někdy jako základ funguje to, že jste starší než někdo, někdy fyzicky silnější než někdo, nebo nenápadně naznačujete svůj vyšší profesionální status…

V každé situaci najdete důvod, proč by vás lidé měli poslouchat, a jste připraveni udělat hodně, aby získat jejich poslušnost.

Auto číslo 2

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Neradi na sebe berete hodně zodpovědnosti, a proto pro vás je jakákoli jiná osoba dobrým lídrem.

I když chápete, že se v něčem mýlí, stále uděláte tak, jak to požaduje.

Koneckonců, tady funguje pravidlo „pokud kritizujete, nabízejte“, ale co když to, co nabízíte, nefunguje a všichni jsou z vás nešťastní?

Auto číslo 3

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Lidé jako jste vy jsou připraveni vás následovat až na konec světa, protože víte, jak je nabít potřebnými emocemi a koordinovat společné cíle, volat k akci.

I když se v něčem mýlíte, pak se vás váš tým pravděpodobně pokusí napravit, protože jste jejich emocionální lídr, ke kterému jsou velmi připoutaní.

Auto číslo 4

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Snažíte se být vůdcem, nabíjet každého pozitivní energií a inteligentně rozdělit odpovědnost mezi lidi, ale z nějakého důvodu vás nikdo nechce poslouchat…

Možná je fakt, že strategie, které navrhujete, ve skutečnosti nejsou tak účinné, ale možná nejste vůbec přirozeným vůdcem.

Share