Psychologický test: vybraná vámi koruna odhalí, jaký jste vůdce

Jak dovedný jste jako vůdce? Zvládáte úkoly a vnímají vás podřízení jako vůdce? Vyplňte tento krátký kvíz a zjistěte odpovědi na tyto otázky.

Psychologický asociační test vyvinuli odborníci na psychologii SM-NEWS. Projděte si to a zjistíte, jaký jste vůdce.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Na obrázku výše máte čtyři koruny. Vyberte si jednu z nich.

Koruna č. 1

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Jste spravedlivý šéf. Dokážete najít rovnováhu mezi náročností a důvěrou. Víte, jak delegovat autoritu, a požádat zaměstnance o úplný výsledek. Jste respektováni, váš názor je zohledněn. Jste zkušený mentor, po kterém se mnozí usilují dostat.

Koruna č. 2

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Jste si vědomi všech osobních záležitostí svých zaměstnanců, můžete je snadno nechat odejít kamkoliv: do nemocnice nebo k dítěti. Nenadáváte svým podřízeným za jejich chyby a nikdy nekritizujete. Bohužel, toto má svoji nevýhodu: jste považováni za velmi měkkého člověk a moc vás nerespektuji. Přemýšlejte o tom, zda vám taková role v týmu vyhovuje?

Koruna č. 3

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Jste náladový člověk, a to se odráží ve vašem stylu řízení. Dnes dáte každému výprask, zítra pustíte brzy z práci. Vaši podřízení jsou zmatení a nechápou, co od nich potřebujete. Doporučujeme, abyste se rozhodli a přísně dodržovali jednu linii chování.

Koruna č. 4

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Jste vládnoucí vůdce. Máte ambiciózní plány a zaměstnanci vám musí pomoct dosáhnout těchto cílů. Neodpouštíte chyby, nesnášíte, když někdo je líný a chodí pozdě. Ve vaší podřízenosti lidé pracují efektivně, ale rychle „vyhoří“. Měli byste více motivovat lidi a zaměstnanci budou vykazovat ještě lepší výsledky.

Share