Pyšný táta: David Beckham byl dojat jedinečnými obrázky k narozeninám jeho dcery

Na malé narozeniny

Legendární bývalý fotbalista David Beckham a jeho manželka – bývalá zpěvačka a nyní návrhářka a hlavně – instagramová matka Victoria Beckham – zaplnila internet vzácnými fotografiemi jejich dcery – Harper . Faktem je, že dívce je dnes devět let. „Má krásná paní! Všechno nejlepší k narozeninám, jedinečné děvče ! Táta tě miluje, zlato! Pojďme tančit na píseň, kterou jsme s tebou tančili od tvého prvního dne, “napsal David, který je ze své dcery blázen. „Všechno nejlepší, Harper, milujeme tě velmi, velmi, moc!“ napsala Victorie skromnější komentář.

David i Victoria uveřejnili video sbírky fotografií dívky. Na nich je Harper – od její narození, přes dítě, po dospělou roztomilou dívku. Při pohledu na fotografii víte, že děti ostatních lidí rostou opravdu rychle! Ve videu sdíleném legendárním fotbalovým hráčem jsou dokonce fotky, kde dítě běží po svém otci na fotbalovém hřišti – vést míč. Je to pravděpodobně dědičné!

Připomeňme, že Harper je jediná dívka ze čtyř dětí, která je vždy obklopena pozorností a láskou. Rodina má také tři syny: 21letého Brooklyn-a a 15letého Cruz-e, 17letý Romeo skutečně zbožňuje svou sestru. To je také jasně vidět na videu zveřejněném rodiči, fotografie bratrů jsou také zde. Také se snažili pozdravit Harper k její narozeninám.

Zdroj: Mid-day.com

Netřeba dodávat, že oba příspěvky okamžitě získaly moře lajků a komentářů: „Chci stejnou milující rodinu“, „Davide a Victorie, jakou máte krásnou dceru, blahopřeji“, „Děvče, buď nejšťastnější na světě!“, “ Veselé svátky všem „,“ Děkuji za sdílení vašeho štěstí „.

 

Share