„Ráj pro kočky“: K prodeji je neobvyklý dům, jehož majitel velmi miluje kočky

Neobvyklý dům je na prodej ve státě Arizona. Interiér dvoupodlažního domu překvapí každého, dokonce i toho nejzanícenějšího milovníka koček.

Zdroj: mimimetr.me

Uvnitř jsou všechny povrchy pokryty obrazy čič. Kamkoli se podíváte, všude uvidíte kočičí tlamy různých velikostí a plemen.

Zdroj: mimimetr.me

Všechny stěny a stropy jsou pokryty kočičími plakáty, na podlahách leží koberce s obrazy těchto zvířat, na záclony a židle jsou naneseny obrázky chlupatých čič, dokonce i lustr je udělán ve formě kočky. 230 metrů čtverečních prostoru je doslova nabitý ilustracemi s kočkami.

Zdroj: mimimetr.me

Tento zvláštní dům se prodává za 240 tisíc dolarů. Majitel obydlí si je jistý, že interiér domu náležitě ocení milovníci těchto zvířat.

Zdroj: mimimetr.me

Není známo, kolik koček dříve žilo v této budově, ale soudě podle velkého počtu škrabadel (asi 30 kusů) a obrovského množství misek pro zvířata, jejich počet byl poměrně velký. Zdá se, že kupující dostane všechny potřeby pro kočky jako dárek.

Zdroj: mimimetr.me

Zajímalo by mě, jestli existují lidé, kteří se chtějí usadit v tomto excentrickém domě? Myslím si, že dokonce ani fanoušci čič pravděpodobně nesouhlasí žít v tak neobvyklém obydlí.

Share