„Tohle video má přes 18 miliónů zhlédnutí“: Tato verze Et si tu n’existais pas je stále považována za jednu z nejromantičtějších

Hélène Rizzo (tvůrčí pseudonym Ségara) je slavná francouzská zpěvačka. Narodila se v únoru 1971 v malém městečku mezi Marseille a Toulonem. Lásku k hudbě zdědila po svém otci, který operu doslova zbožňoval. Její rodiče se rozvedli, když bylo dívce 8 let. Mladá Hélène zůstala žít s matkou.

Již v 11 letech se stala účastnicí hudební soutěže, ve které dokázala zvítězit. Na této soutěži dívka zpívala píseň Nany Mouskouri L’amour en heritage.

Zdroj: barev.today

Mimochodem, matka nesdílela touhy své dcery stát se zpěvačkou. Žena snila, že dívka bude pracovat v městském úřadě. Samotná Hélène zároveň vyjádřila touhu zpívat. Budoucí umělkyni podpořila její milovaná babička.

Ve 14 letech musela kvůli konfliktu s nevlastním otcem opustit dům své matky. Strávila nějaký čas v penzionu a poté začala žít se svým otcem. O rok později se zúčastnila vokálního castingu, kde ozvučila reklamu jedné z rozhlasových stanic. V roce 1993 se přestěhovala do Paříže.

Zdroj: newsarium.org

Život v hlavním městě byl pro budoucí hvězdu zpočátku velmi obtížný, dívka si na to dlouho zvykala. Aby mohla Hélène žít v hlavním městě, musela si po práci přivydělávat jako zpěvačka v různých restaurací.

Zároveň vydala svůj první singl Loin, který nebyl příliš populární. O tři roky později začala spolupracovat s Fabriziem Salvadorem.

Zdroj: youtube.com

Představil ji Orlandu, který producentoval Dalidu. Hlas Hélène na něj udělal silný dojem. Muž se rozhodl zabývat se její kariérou. Prvním cílem zpěvačky bylo zhubnout a úplně změnit vzhled.

Singl Je vous aime adieu, který vydala Hélène, se stal populárním a dokonce získal hudební cenu. Velmi oblíbený byl také její „duet“ se zpěvákem Joem Dassinem. Tato verze Et si tu n’existais pas je stále považována za jednu z nejromantičtějších.

Zdroj: you-journal.ru

Podívejte se na toto úžasné video:

Share