Jídelníček vévodkyně Kate: Jak se manželka prince Williama stravuje, že i po třech dětech vypadá jako modelka

Přestože má manželka prince Williama tři děti, vypadá dokonale. Tajemství její štíhlosti je pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček.

Zdroj: spletnik.cz

Snídaně

O Kate je známo, že miluje koktejly. Mail Online, člen skupiny médií královské rodiny, uvádí, že vévodkyně z Cambridge preferuje na snídani zeleninovo-ovocné koktejly, které sama připravuje i pro svou rodinu.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Svačina

Pokud vévodkyně opravdu chce něco sladkého, šlehá bobule s mandlovým mlékem, aby vytvořila koktejl. Talíř ovoce nebo salát pomáhá Kate také bojovat s chutí na rychlé sacharidy.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Oběd

Navzdory tomu, že se vévodkyně nepovažuje za vegetariánku, snaží se do své stravy co nejvíce zařadit rostlin. Na oběd si tedy Kate často vybírá jídla bez masa.

Když Kate a princ William cestovali po Indii, jejich kuchař Raghu Deora dostal pokyn, aby tak učinili. Na žádost vévody a vévodkyně z Cambridge připravil na oběd zeleninový kebab a čočkové kari.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Je také známo, že vévodkyně, stejně jako její manžel, je velkou fanouškou sushi. Mezi oblíbené patří saláty s melounem a Tabbouleh, pocházející z libanonské a syrské kuchyně, jenž obsahuje bulgur nebo kuskus doplněný zeleninou a kořením.

Zdroj: /magazin.recepty.cz

Večeře

Pokud jde o rodinné večeře, má Kate Middleton dobře zvládnuté pečené kuře.

Princ William miluje pečené kuře a Kate neustále experimentuje s receptem. Vaření je jedním z koníčků Kate.

Často se k večeři podávají těstoviny a sýr.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Pokud jde o alkohol, Kate ho často nepije. Někdy si může dát sklenku bílého vína.

Share