Zaměstnanci kavárny často krmili neznámou kočku, dokud někdo za její límec nezavěsil lístek s odkazem

Kočka jménem Tula žije v Británii. Jedenáctileté načechrané sibiřské plemeno často navštěvovalo jednu z místních restaurací zvaných Toby Carvery, kde na ní čekala porce jídla. Jakmile se ale ukázalo, že ve skutečnosti vede Tula v jistém smyslu dvojí život.

 

 

Po zrušení karanténních opatření se Tula začala objevovat v restauraci. V podniku zoufale mňoukala, dokud s ní jeden z hostů nebo zaměstnanců nesdílel jídlo. Po osvěžení kočka restauraci opustila, takže nikdo nevěděl, jak a kde žije.

Výlety Tuly do restaurace mohly pokračovat dodnes, kdyby se jednoho dne zaměstnanci nerozhodli dozvědět se o záhadném zvířeti více. Číšníci v restauraci napsali poznámku, kterou připojili na krk kočky za límec. Kočka nechápala, co se děje, a Tula se vrátila domů ke svým stálým majitelům, Clarkovi a Alice Coleové.

 

 

Když Alice přečetla poznámku, byla nesmírně překvapená. Na kuse papíru byla otázka, zda má zvíře domov, a také poznámka, že zvíře často navštěvuje restauraci Toby Carvery. Tato zpráva byla pro majitele Tuly urážlivá, protože ji pravidelně krmili a starali se. To jí však nezabránilo denní stravu zdvojnásobit.

Později vyšlo najevo, že Tula také navštívila místní pečovatelský dům a prosila tam jídlo od starších lidí. Zvíře dovedně předstíralo, že je hladové a osamělé, čímž vzbudilo lítost cizinců.

 

 

Clark a Alice zveřejnili fotografii Tuly a lístečku na internetu a všem řekli, že jejich mazlíček žije v pohodlných podmínkách a je vždy plný. Majitelé také poděkovali zaměstnancům a hostům restaurace za to, že přesto nezůstali ke kočce lhostejní a pravidelně ji krmili. Vynalézavost Tuly potěšila uživatele sociálních sítí. Pod zveřejněním manželů zanechali o zvířeti mnoho pozitivních slov.

 

 

Od té doby Colesové pečlivě sledovali život svého mazlíčka Tuly, a snažili se nevypustit zvíře z domu. Pokud se kočce podaří uniknout z domova, okamžitě jde do své oblíbené restaurace. V tomto ohledu Clark a Alice osobně navštívili provozovnu, aby ujistili zaměstnance, že kočka nehladoví, ale jen dobře předstírá. Je to zábavné, ale v době návštěvy manželů seděla Tula znovu u jednoho ze stolů a prosila o jídlo od návštěvníků.

 

Share