Kdo byl bývalý manžel Brigitte Macronové, se kterým má tři děti a kterého opustila kvůli 15letému školákovi

67letá Brigitte a 42letý Emmanuel Macron dokázali, že láska netrvá pouze tři roky, ale trvá celý život. V roce 1991 se setkali talentovaná učitelka a ambiciózní student.

Kdo byl muž, který nikdy nezneuctil jméno matky svých dětí?

Zdroj: boom.ms

Jméno prvního manžela Brigitte je André-Louis Auzière. Osud je spojil počátkem 80. let, kdy se mladík přestěhoval ze střední Afriky do Francie.

André-Louis byl okouzlen stylovou a upravenou blonďatou kráskou, která mimochodem nikdy netrpěla nedostatkem peněz.

Brigitte se narodila v rodině slavného majitele sítě cukráren Jeana Troniera, jejíž podnikání přineslo obrovské příjmy.

Zdroj: boom.ms

V roce 1974 se rozhodli vzít a brzy pár měl tři děti: Sebastian, Lawrence a Tiffany. A zatímco André-Louis Auzière budoval svou bankovní kariéru, jeho žena se plně věnovala výuce.

Pak Brigitte získala práci na jezuitském gymnáziu La Providence, kde vedla divadelní skupinu. Tam potkala Emmanuela Macrona, který byl také spolužákem její nejstarší dcery.

Zdroj: boom.ms

Navzdory skutečnosti, že se v městečku Amiensu pověsti o milostném vztahu mezi paní Brigitte a jejím studentem množily poměrně rychle, z nějakého důvodu se k manželovi nedostaly.

Postupem času Emmanuel oznámil, že si ji chce vzít. Skutečnost, že žena ho vyměnila za nějakého teenagera, André-Louisa doslova rozzuřila.

„Zjistil, že byl vysídlen spolužákem své dcery, kterého osobně přijal ve svém domě. Byla to rána, kterou nelze zahojit,“ napsala autorka biografie první francouzské dámy.

Zdroj: boom.ms

První manžel Brigitte Macronové odešel z domu a řekl, že by Brigitte měla vysvětlit dětem, proč se jejich rodiče rozhodli rozvést.

Oficiálně se ale rozvedli až o 10 let později.

Zdroj: boom.ms

Po bolestivém rozvodu se exmanžel Brigitte přestěhoval do Paříže, kde získal práci ve velké bance Crédit du Nord.

Se svými dětmi nikdy nepřestal komunikovat. „Pro tátu a matku jsme vždy byli a zůstáváme na prvním místě,“ řekla jednou nejmladší dcera Tiffany.

Zdroj: boom.ms

Mimochodem, André- Louis Auzière nikdy nedával veřejné komentáře o osobním životě své bývalé manželky a nepokoušel se očernit její jméno.

První manžel Brigitte se rozhodl žít v naprosté anonymitě. Navíc dokonce i o tom, že opustil tento svět ve věku 69 let, stalo známo jen rok po tragédii.

Share