„Nechci, aby mi někdo pomáhal“: Na ulici vyfotili tulačku s vozíkem a jen málo lidí poznalo v ni modelku, která zářila v nejmódnějších časopisech

Dívka musela hodně projít, ale pomoc odmítá.

Zdroj: youtube.com

Loni Willison kdysi zářila v nejmódnějších časopisech a užívala si potěšení ze života v Hollywoodu se svým manželem – hvězdou Lifeguards Malibu Jeremem Jacksonem. Nyní je však prostě nemožné ji poznat. 37letá ex-fitness modelka byla vyfocena v ulicích Los Angeles, kde bloudila a nesla vozík se svými věcmi.

Zdroj: life.ru

Loni si vzala Jeremyho v roce 2012. Po mnoha halasných skandálech se však od sebe odešli. Dívka získala práci asistentky na klinice kosmetické chirurgie. Ale v roce 2016 se nervově zhroutila, poté přišla o práci, byt a auto a skončila na ulici.

Zdroj: life.ru

Loni začala mít problémy s drogami a alkoholem a zmizela v roce 2018 poté, co se ji přátelé pokusili umístit do rehabilitačního centra. Po době dvou let nebyla dostupná žádná informace o bývalé modelce. Zdá se však, že bývalá manželka herce není nečekané pozornosti příliš ráda. Loni prohlašuje, že nechce komunikovat se starými známými a nečeká na pomoc.

Zdroj: life.ru

„Nemluvila jsem s Jeremym, nechci mluvit s přáteli. Jsem v pořádku. Nechci, aby mi někdo pomáhal. Dokážu žít sáma. Mám tady vše, co potřebuji. Najdu peníze a v popelnicích a v blízkosti obchodů je spousta jídla,“ svěřila mediím bývala modelka Loni Willison.

Share