Rodiče vstoupili do pokoje ke své malé dceři bojující o život a strnuli překvapením, když uviděli, co dělá lékař

Nejhorší strach rodičů je, když je život jejich dítěte v ohrožení. Zvláště, když je dítě připojeno na mnoha přístrojích a jeho milující rodiče nemohou nijak dítěte pomoci.

Zdroj: apost.com

Rodina Bakerových tento strach zná. Jejich vytoužená dcera Parker Lynn se narodila předčasně, ve 28. týdnu těhotenství! Dítě vážilo jen něco málo přes 500 gramů.

Dívka naštěstí přežila a poprvé uviděla svůj dům loni v červenci. Ale těch 200 dní na JIP připadaly Jacobovi a Cassie jako věčnost.

Zdroj: apost.com

Ale brzy dítě onemocnělo a znovu se vrátilo do nemocnice. Virus poškodil plíce Parker a lékaři ji museli uvést do umělého kómatu, aby se dítě mohlo rychleji zotavit.

Absolutně všichni zaměstnanci oddělení milovali dítě. Ale mladý muž jménem Dane Pratt se k ní nejvíce přilnul. On sleduje stav dívky na monitoru životních funkcí.

Zdroj: apost.com

Muž dokonale chápe hrůzu a strach v očích rodičů, kteří vidí, že jejich dítě je připojeno na těch všech přístrojích. Proto se snaží věnovat pozornost a podporu každému malému pacientovi, se kterým pracuje.

Zdroj: apost.com

Jakmile rodiče dívky vstoupili do pokoje své dcery, strnuli překvapením. Dane seděl vedle holčičky a četl jí knihu! Ukázalo se, že Pratt velmi rád čte.

V ten den představil malé pacientce pohádku Malý motor, který mohl. Podle zdravotníka tato kniha dokonale popisuje Parker a její vůli žít!

Zdroj: apost.com

Tyto dojemné fotografie muže, který čte malé Parker knihu, přimějí lidi znovu věřit v laskavost.

PSALI JSME: KDYŽ BŘICHO 16LETÉ DCEŘI ZAČALO ZVĚTŠOVAT, JEJÍ MATKA SE ZNEPOKOJILA: LÉKAŘ DIAGNOSTIKOVAL DÍVCE VÁŽNOU NEMOC

PŘIPOMÍNÁME: NARODILA SE S HMOTNOSTÍ 623 GRAMŮ: ŽÁDNÝ Z LÉKAŘŮ SE VÁŽNĚ NA TOTO MALÉ STVOŘENÍ NEDÍVAL, ALE MALÁ HOLČIČKA MĚLA OBROVSKOU VŮLI ŽÍT

Share