Rodina přečkala sedmadvacet hodin, než otevřel útulek, aby si vyzvedla speciální štěně

V americkém útulku v Oklahomě se najednou objevilo neobvyklé štěně. Toto unikátní štěně má na hrudi krásné srdce. Pejsek sám o sobě byl stále velmi sladký, ale měl velké smutné oči.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Zaměstnanci centra věděli, že pro takového krasavce bude čekat celá řada lidí. Jakmile zveřejnili příspěvek na sociální síti s fotografií krásného pejska, okamžitě se objevilo mnoho lidí, kteří si ho chtěli vzít jenom pro sebe. V příspěvku bylo uvedeno datum, kdy lze štěně vyzvednout.

 

Zdroj: facebook.com

 

Rodina Johnsonových také upozornila na roztomilé štěně a chtěl být první, aby si mohli pořídit tohoto úžasného mazlíčka. O několik dní dříve před stanoveným datem opustili svůj stát a strávili 27 hodin v autě na parkovišti před přístřeškem. Ve výsledku to byli oni, kdo dostal pejska se srdcem. Okouzlující pes byl pojmenována neobvyklým jménem Luna.

 

Zdroj: facebook.com

 

Ukázalo se, že manželé vzali psa ne pro sebe, ale pro svého příbuzného, který plánoval svatbu. Manželé se rozhodli, že pes se vzorem ve tvaru srdce bude skvělým dárkem pro novomanžele.

 

Share