Rozbroj v královské rodině: Meghan Markle rozrušila Kate Middleton

Vévodkyně z Cambridge – Kate Middleton je velmi rozrušená nadcházejícím vydáním knihy „Hledání svobody“ o životě Meghan Markle a prince Harryho, napsané světskými kronikáři Omid Scobie a Carolyn Duran. Jak napsal britský deník The Mirror, který citovat zdroje blízko ke Kensingtonskému paláci.

 

Zdroj: News.com.au

 

 

Colin Campbell, autorka knih o britské královské rodině, tvrdí, že Kate Middleton je nejvíce rozrušená v královské rodině kvůli vydání knihy, na jejímž vytvoření se podílela její snacha. Campbell vysvětluje, že vévodkyně z Cambridge je podle všeho naštvaná, podle jejího názoru, nespravedlivými obviněními proti ní a jejímu manželovi za snobství a chladný vztah vůči Meghan Markle.

 

Zdroj: News.com.au

 

V jednom z dříve publikovaných výňatků knihy se říká, že princ William radil svému bratrovi, aby věci nespěchal. Řekl princi Harrymu, aby to „trvalo tak dlouho, dokud bude královská rodina seznámená s touto dívkou.“ Autoři knihy poznamenali, že vévoda ze Sussexu byl uražen frází „této dívky“ ve vztahu ke své milované. Zároveň Campbell vysvětluje, že obvinění prince Williama ze snobství jsou prázdná.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Další životopis královské rodiny, Duncan Larcombe, řekl novinářům, že Kate Middleton a její manžel „ztratili spánek“ kvůli nespravedlivým obviněním. Kniha také říká, že vévodkyně z Cambridge se nepokusila navázat upřímný vztah s nevěstou prince Harryho a veškerá jejich komunikace byla založena na „chladné zdvořilosti“. Larcombe vysvětlil, že Middleton je docela stažená a mlčenlivá a skutečnost, že „neustále nechválila Meghan Markle, která to od všech očekává,“ neznamená, že by si jí nesnažila spřátelit.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Od 1. dubna přestali princ Harry a Meghan Markle jednat jako členové britské královské rodiny. Aby byli oprávněni přesídlit se do Spojených států, pracovat a podnikat, museli se vzdát oslovení „Vaše veličenstvo“, vládního financování a značky Royal Sussex.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

 

Share