“Rozpadá se mi zmrzlina”: Vendula Pizingerová má letní brigádu

48letá prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová během léta svůj čas na blbosti neztrácí. Vendula už zaživa pokročilý stadium těhotenství.

Zdroj: instagram.com

Už má dostatečně velké bříško, ale je stále aktivní a nikdy se doma neválí. Se svým synem Jakubem nedávno měla brigádu, ale místo práci, často se smála.

Pizingerová už v nejbližší době bude mít porod, a moc se těší na malé miminko. Vendula se rozhodla, že zaskočí za svého syna Jakuba na brigádě. Zjistila, že točení zmrzliny není jednoduchá práce.

Zdroj: instagram.com

Také prezidentka nadačního fondu zavzpomínala na své mládí. “Letní brigády. Tak jsem si to vyzkoušela chvilku místo syna Jakuba a vzpomněla si, jak jsem byla totálně nasazená na gymplu v továrně na čokoládu Orion a pak slibovala doma mamince, že se budu už učit,” napsala pod fotkou na Instagramu Vendula.

Zdroj: instagram.com

Na snímku Pizingerová v ruce drží kohout s rozpadající zmrzlinou, a moc se směje. “Ni dopadlo to trošku jako Hrnečku, vař, ale Kubovi to jde. Naštěstí je to stánek mojí kamarádky” dodala Pizingerová.

Její fanoušky jako vždy ji podporovali, a prali hodně štěstí a úspěchu. Také její příznivci se moc těší na porod dítěte, který se uskuteční už za několik měsíců.

Zdroj: instagram.com

Share