Před 13 lety se narodila neobvyklá různobarevná dvojčata: Jak vypadají roztomilá dvojčátka dnes

Když se Amanda Wanklin a Michael Biggs zamilovali, necítili tlak povinnosti, nutnost splnit očekávání všech lidí kolem sebe. Amanda je Angličanka a Michael je z Jamajky.

Zdroj: femmie.ru

V červenci 2006 měl pár dvojčata. Rodiče pojmenovali dívky Marcia a Millie. Podle Amandy a Michaela nebyl mezi dětmi, kromě 10 měsíců, žádný rozdíl. Ale asi v prvním roce dvojčat se rodiče dočkali zásadní změny.

Michael řekl, že změna byla patrná zpočátku jen u Millie. Její kůže a vlasy výrazně ztmavly. Stala se jako její otec, který má jamajské kořeny.

Zdroj: femmie.ru

„S tím jsme si nikdy nedělali starosti,“ řekl Michael v rozhovoru pro exkluzivní měsíčník National Geographic. Na obálce tohoto časopisu se dívky objevily v dubnu 2018.

Zdroj: femmie.ru

A pokud je Millie velmi podobná svému otci, pak Marcia zdědila vzhled po své matce.

Dívčí matka řekla, jak lidé reagovali na její dcery. Někteří se podívali do kočáru a ptali se: „Jsou to dvojčata?“ Na což Amanda vždy odpověděla: „Ano“.

Pak byli lidé ohromeni a říkali: „Ale jedno dítě je bílé a druhé černé.“ Amanda vždy odpověděla, že „to jsou geny“. Žena poznamenala, že lidé nikdy neposuzovali vzhled jejích dětí, jen byli zvědaví, že uviděli šokující rozdíl mezi dvojčaty.

Zdroj: femmie.ru

Matka dívek hrdě nazývá své děti „jedním zázrakem z milionu“. Vědci tvrdí, že tento jev není neobvyklý. Důvodem kontrastu mezi dětmi je, že nejsou identickými dvojčaty.

Marcia a Millie se díky svému vzhledu proslavily po celém světě.

Zdroj: femmie.ru

Marcia a Millie jsou veselé a sebevědomé holky.

Zdroj: femmie.ru

Poté, co se zúčastnily slavné americké televizní show Good Morning America, dívky sdílely několik epizod ze svého osobního života.

„Někdy lidé nevěří, že jsme dvojčata,“řekla Marcia a pak dodala, „když lidé zjistí, že jsme dvojčata, jsou trochu šokováni.“

Holky nepociťují žádné nepohodlí. Opravdu nevypadají podobně. Podle rodičů to ale není o barvě pleti, ale o povaze.

Zdroj: femmie.ru

Michael Biggs poznamenal, že jeho děti nikdy nebyly terčem posměchu nebo nepřátelského chování.

Share