Sestra Sharon Stone bojuje o život: „Jeden z vás to udělal“, vzkázala herečka lidem bez roušek

Americká herečka Sharon Stone vyzvala fanoušky, aby nosili roušky, protože její sestra Kelly onemocněla koronavirem COVID-19 a nyní bojuje v nemocnici o svůj život.

Hollywoodská hvězda zveřejnila velmi emotivní vzkaz na Instagramu.

Zdroj: tsn.ua

„Moje sestra a její manžel bojují o život … Jeden z vás, kteří jste si odmítli vzít roušku, to udělal. Noste roušku, chrání vás i ostatní!“ řekla herečka.

Zdroj: urkinform.ua

Hvězdná sestra Kelly Stone má vážné zdravotní komplikace v důsledku oslabeného imunitního systému.

V březnu se s manželem přestěhovali do venkovské Montany a doufali, že uniknou nákazy COVID-19.

Zdroj: tsn.ua

„Mysleli jsme si, že nás COVID-19 nenajde: žádné nákupy, párty, sotva jsme viděli ostatní lidi. A teď musíme bojovat o každý nádech“, napsalа Kelly.

Ve svém videu byla herečka také pobouřena nedostatkem testování, zejména v Montaně, pro asymptomatické lidi a zdravotnický personál.

„Když říkají, že jsou testy pro každého, lžou. Když říkají, že v nemocnicích existují testy i pro sestry, lžou. Lidé umírají a bojují o své životy“, řekla Sharon Stone.

Sharon požádala, aby uživatelé sítě nevěřili úřadům, které tvrdí, že virus není tak nebezpečný, a uvedla, že její babička zemřela na COVID-19.

Hollywoodská herečka naléhala na to, aby lidi hlasovali v prezidentských volbách pro demokratického kandidáta Joe Bidena.

Herečka byla podporována mnoha osobnostmi ( Alyssa Milano, Janelle Monet), příznivci Trumpa však Sharon kritizovali a obvinili ji, že využívá zdraví příbuzných k prosazování politické agendy.

Zdroj: spletnik.ru

Share