Žena chodí od 14 let po plastikách a podstoupila už 100 plastických operací: Nesnese ani nejmenší nedokonalost

Číňanka se začala zajímat o plastickou chirurgii od 14 let a již podstoupila více než sto operací. Změnila se natolik, že si pamatuje až pět různých verzí svého vzhledu a v minulosti by se sotva poznala.

Wu Xiaochen (30) diagnostikovali jako dítě autoimunitní onemocnění. K zotavení byla dívce předepsána léčba glukokortikoidy.

Zdroj: medialeaks.ru

Matka, když uviděla, jak těžké to pro její dceru bylo, se rozhodla jí pomoct, píše server odditycentral.com.

Zdroj: medialeaks.ru

„Získala jsem hodně nadváhy a cítila jsem se velmi nepříjemně,“ řekla Xiaochen.

Když dívka uviděla výsledek, který přinesla první operace, rozhodla se pokračovat.

Zdroj: medialeaks.ru

Provedla další proceduru na obličeji, aby její rysy byly tenčí, a poté ležela pod chirurgovým nožem, aby konturovala obličej silikonovými implantáty, vloženými do lícních kostí.

Po první plastické operaci se holka uvědomila si, že dokáže upoutat pozornost jako celebrita. Postupem času se přestala starat o to, co si o mě lidé myslí, a stala se závislou na plastických operacích.

Zdroj: medialeaks.ru

„Nesnáším ani nejmenší nedokonalost. Každý měsíc dostávám injekce s kyselinou hyaluronovou ke zlepšení pleti a každý rok podstupuji alespoň jednu velkou plastickou operaci,“ uvedla žena.

Zdroj: youtube.com

Za pouhých 15 let Xiaochen měla operaci nosu šestkrát, dvakrát na očích, třikrát na rtech a tváři. Dívka se dramaticky změnila čtyřikrát nebo pětkrát, už to nemůže říct s jistotou. Wu utratila za všechny změny více než čtyři miliony juanů.

Zdroj: medialeaks.ru

Ne všechny operace ale pro ni skončily úspěšně. Přes veškerou bolest, kterou utrpěla, neztratila zájem o kosmetická vylepšení.

Nyní dívka v Pekingu má dvě vlastní kliniky plastické chirurgie a všemožně propaguje kulturu chirurgického zákroku ve vzhledu. Žena zároveň nemlčí o možných rizicích a nechce, aby ji lidé následovali.

Zdroj: medialeaks.ru

„Plastická chirurgie je riskantní, ale může zlepšit váš vzhled a udělat váš život šťastnějším,“ tvrdí žena.

Zdroj: medialeaks.ru

Psali jsme: Bohuš Matuš a Lucinka se opět objevili na Instagram: Co pár ukázal fanouškům

Share