Šestnáct triku Kate Middleton, které nás naučí nosit stejné oblečení tak, aby si nikdo nevšiml

Kate Middleton, i když může měnit oblečení každý den, praktikuje vědomý přístup k věcem a často se objevuje ve stejných šatech, ale doplňuje je všemi druhy doplňků.

Myslíme si, že když i princezny neváhají zúčastnit se důležitých událostí ve stejných šatech, můžeme to i my dělat s čistým svědomím. A v našem článku můžete vidět některé skvělé možnosti.

Kostkované šaty od Alexander McQueen vypadaly stejně dobře na škole St Andrews School v Pangbourne v Anglii (2012) a ve Skotsku při oficiálním otevření V&A Dundee Museum (2019).

Zdroj: positivno.me

Na oslavu jubiluje královny v roce 2012 si vévodkyně oblékla elegantní červené šaty od Alexandra McQueena a navštívila charitativní organizaci Centrum Anna Freud (2015).

Zdroj: positivno.me

Na slavnostním zahájení výletní lodi Royal Princess v Southamptonu (2013) a na návštěvu umělecké galerie v Margate (2015) si vévodkyně vybrala kabát Hobbs.

Zdroj: positivno.me

Během návštěvy královské rodiny v Leicesteru (2012) v obleku od LK Bennetta a ve stejném, ale s odlišným opaskem a šperky v Londýně (2015) pro každoroční Den charity ICAP.

Zdroj: positivno.me

Vévodkyně na sobě šaty barvy slonové kosti od Roland Mouret na večeři v klubu The Thirty Club (2012) a na premiéru filmu Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě (2013). Levný náhrdelník zcela změnil obraz.

Zdroj: positivno.me

Světle modré šaty-pouzdro od Stella McCartney Kate Middleton dal při návštěvě Národní portrétní galerie v Londýně (2012) a v době příjezdu do Vojenské komplex v Canberra (2014).

Zdroj: positivno.me

V elegantních, třpytivých růžových šatech od Jenny Packham na galavečeru 10 výročí ARK (2011) a Nook Appeal na dětské party East Anglie (2016). Podívejte se, jak účes a doplňky úplně změnily náladu vzhledu.

Zdroj: positivno.me

V krajkových šatech od Alexandra McQueena na Queen’s Diamond Jubilee (2012) a bez opasku na zahradní párty v Buckinghamském paláci (2014).

Zdroj: positivno.me

Při návštěvě Elswick Parku v Newcastlu v Anglii (2012) měla na sobě stejný kabát od neznámé značky, který měla v kostele sv. Márii Magdalény při vánočních bohoslužbách v roce 2011.

Zdroj: positivno.me

Toto oblečení od Katherine Hookerové nosila vévodkyně v roce 2011 během průvodu Řádem podvazku v kapli sv. Jiří na zámku Windsor.

Ve stejném roce byl také na Foundation Polo Challenge, ale bez bundy. V této sadě se znovu objevila na svatbě Emily McCorkodale a Jamese Hutta v kostele St Andrews and St Mary’s Church v roce 2012.

Zdroj: positivno.me

Šaty od Roksanda Ilincic Catherine poprvé měla na sobě během návštěvy Los Angeles (2011) a pak se opět objevil v něm v roce 2012 na recepci UK Creative Industries v Královské akademii umění v Londýně.

Zdroj: positivno.me

Během návštěvy Austrálie (2014) se Kate Middletonová objevila v šatech Hobbs se šedobílým vzorem, který si oblékla v roce 2012 při návštěvě Bacon College v Londýně.

Zdroj: positivno.me

Vévodkyně z Cambridge v šatech od Alexander McQueen během návštěvy oblačného lesa v Singapuru a ve stejném oblečení během odletu z Bhútánu během královského turné po Indii (2016).

Zdroj: positivno.me

V elegantní večerní šaty od Jenny Packham na večeři na počest 600-výročí St Andrews v Metropolitan muzeu v New Yorku (2014) a na gala-večeru portrétní galerie v únoru téhož roku.

Zdroj: positivno.me

V modrých šatech od Zary vystoupila vévodkyně z Cambridge den po svatbě (2011) a v něm, ale už doplněném sakem, navštívila bohoslužbu u příležitosti 90.narozenin prince Philipa.

Zdroj: positivno.me

Bombaj, Indie, charitativní gala-koncert ve stylu Bollywood v hotelu Taj Mahal Palace (2016) a slavnostní večeře na počest 25 výročí Place2Be v Buckinghamském paláci v Londýně (do roku 2020). Jak moc se změnil obraz díky šifonovému plášti.

Zdroj: positivno.me

Share