Alžbeta II. se vážně mýlila a podcenila Meghan Markle

Britský bulvární plátek Mirror odhalil, v čem se královna Alžběta II. Mýlila ve vztahu s Meghan Markle

Podle zasvěcených se královna mýlila, když začala vnímat Meghan Markle jako obyčejného člena královské rodiny.

 

Zdroj: youtube.com

 

Faktem je, že manželka prince Harryho je jedinou osobou v královské rodině, která dokázala sama vydělat miliony liber a vyšla ze dna. V paláci proto mohli hádat, že se z Meghan Markle nestane obyčejný člen královské rodiny.

 

Zdroj: foxnews.com

 

„Místo toho ji poslali s královnou k otevření mostu.“ Ne že by to bylo špatné, ale strašně se mýlili při rozhodování, že se nevěsta nejmladšího syna stane řádným členem královské rodiny. Nikdy neměla v úmyslu stát se obyčejným členem královské rodiny,“ říká britský expert Robert Lacey.

Podle autora životopisů královské rodiny měla Alžběta II. ráda Meghan Markle a královna ji považovala za „dobrou ženu“ pro prince Harryho.

 

Zdroj: harpersbazaar.com

 

Dříve byl odhalen plán Alžbety II. pro Meghan Markle a prince Harryho. Britská královna tedy chtěla v roce 2019 vyslat prince Harryho a Meghan Markle, aby žili v Jižní Africe.

 

Zdroj: harpersbazaar.com

 

Alžběta II. Dobře věděla, že její vnuk Harry a jeho manželka už byli unaveni královskými povinnostmi a neustálou pozorností novinářů.

Bývalí vévodové také uvažovali o přestěhování do Johannesburgu. Tam měl pár podle myšlenky Buckinghamského paláce dělat charitativní činnost a zvelebovat Velkou Británii.

 

Zdroj: harpersbazaar.com

 

Share