Roman Prymula se na Hradě setkal s prezidentem Milošem Zemanem: mluvčí Jiří Ovčáček to oznámil na twitteru, exministr zatím nechce nic komentovat

Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula přišel na Hrad, přijal ho prezident Miloš Zeman. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček o tom informoval prostřednictvím svého Twitteru. Roman Prymula rezignoval na post ministra zdravotnictví před dvěma týdny a od té doby je o jeho aktivitách málo známo.

Jiří Ovčáček pro portál Echo24 uvedl, že během této schůzky bývalý ministr zdravotnictví a prezident probírali současnou epidemiologickou situaci.

Zdroj: YouTube

Nikdo z účastníků schůzky ale nic nekomentoval. Vše, co je známo, jsou zprávy od Jiřího Ovčáčka.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1326518582830903297

Poté, co bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula navštívil v noci restauraci na Vyšehradě, požádal ho premiér Andrej Babiš o rezignaci.

Zdroj: YouTube

Novým šéfem resortu zdravotnictví se stal Jan Blatný. Premiér tehdy řekl, že by si přál, aby Roman Prymula zůstal pracovat na ministerstvu zdravotnictví.

Zdroj: YouTube

Portál Aktuálně.cz 7. listopadu informoval, že Andrej Babiš a Jan Blatný jednali o možnostech dalšího působení Romana Prymuly, ale zatím se nedohodli.

Zdroj: YouTube

Roman Prymula také uvedl, že do 15.listopadu nebude nic komentovat. Možná se brzy něco dozvíme.

Zdroj: YouTube

Prezident Miloš Zeman koncem minulého měsíce udělil Romanu Prymulovi Řád Bílého lva. Poděkoval tak epidemiologovi za boj proti koronaviru letos na jaře.

PSALI JSME: NA STŘEŠE STARÉ STODOLY NAŠEL MUŽ ZVLÁŠTNÍ MLÁĎATA. MUSEL ZAVOLAT VETERINÁŘI, ABY POCHOPIL, JAKÁ ZVÍŘATA NYNÍ ŽIJÍ V JEHO DOMĚ

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ A TĚHOTNÁ LUCINKA: ZPĚVÁK SE TEĎ PŘIZNAL, ŽE V DEVÁTÉM MĚSÍCI MUSÍ S LUCINKOU ŘEŠIT KOMPLIKACE

Share