Slečna přerušila dlouho očekávanou dovolenou na Bali aby zachránila nemocné štěně

Ale nelituje toho, že utratila spoustu peněz a času!

Zdroj: inspiremore.com

Američanka Taylor plánovala svou dovolenou na Bali měsíce. Když konečně dostala možnost jet na tento nádherný indonéský ostrov – jedno setkání změnilo všechny její plány.

Zdroj: instagram.com

Jadnou dívka jezdila na koloběžce a u kraje silnice si všimla roztomilého pejska. Slečně se tak toto zvířátko zalíbilo, že se ho rozhodla vzít do svého bungalovu. Ale po několika hodinách se pes začal cítit špatně.

Taylor stěží našla veterinární kliniku. Po vyšetření lékař řekl, že zvíře je nemocné. Pejsek měl anémii a nemoc, způsobenou kousnutím klíštěte.

Zdroj: instagram.com

Veterinář také řekl, že malý pacient potřebuje nepřetržitou péči po dobu několika měsíců. Taylor nechala psa v klinice a sama se začala věnovat prodloužení svého víza v Indonésii. Musela se dokonce vrátit domů do Spojených států. Po celou tuto dobu pes, kterému Američanka dala jméno Stevie Ticks, byl léčen ve klinice na Bali.

Zdroj: inspiremore.com

Když se Taylor vrátila na Bali, ukázalo se, že ze zákona je zakázáno přepravovat zvíře z ostrova do jiné země. Poté se Američanka dohodla na převážení pejska do Jakarty se soukromým dopravcem. V hlavním městě Indonézie již bylo možné zákonně vyřídit dokumenty na Stevieho a odvézt ho do Ameriky.

Zdroj: instagram.com

Taylor vůbec nelituje, že utratila spoustu peněz a času, a také přerušila svou dovolenou kvůli Steviemu Ticksu. Nyní pes žije v Goldenu, stát Colorado, a je obklopen péčí a láskou.

Zdroj: inspiremore.com

Zdroj: instagram.com

Share