Slepice seděla na místě dva dny v kuse a nevstávala ani k jídlu: Farmář si uvědomil, o co jde, až když vlezl do hnízda kde ona seděla

Farmář si všiml, že jedno ze slepic přestala opouštět své hnízdo. Když přistoupil k jejímu úkrytu, hned vše pochopil.

Jeden farmář řekl svůj příběh na populárním fóru. Bydlí v malé vesničce a má vlastní obrovský dvůr. Má kuřata, krůty, prasata, kozy a další domácí zvířata. V důchodu si muž splnil svůj sen – pořídil si vlastní malou farmu domácích zvířat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Muž velmi miloval všechna svá zvířata, dokonce i slepicím dal jména. Nosnice měl upravené a dávali mnoho vajec, muž je prodával i v sousední obci. A tak si všiml, že jedna slepice chybí. Několikrát denně chodil krmit svůj chov, ale chybějící slepice stále nebyly.

Druhý den se farmář obával a šel do kurníku. Bylo léto, všechny ostatní slepice se procházely ve výběhu na čerstvém vzduchu a chybějící slepice seděly v hnízdě. Muž jí šel volat, ale tvrdohlavý pták nevyšel a ani krmení nepomohlo – a tak seděla a zabořila se do nejvzdálenějšího rohu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Muž se přiblížila vzal slepici do náruče. Když ji zvedl, byl v šoku – pod ní se skrývala dvě malá koťátka! Muž nemohl uvěřit svým očím.

Po hodině se ukázalo, že děti nebyly samy – přišla maminka-kočka, která okamžitě si ulehla do sena a začala je krmit. Ukázalo se, že je to sousedka kočka, jejíž koťata byla neustále topena. Chytrá kočka se rozhodla majitele přelstít a odvezla dvě děti do stodoly k sousedovi.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Farmář byl velmi překvapen, když jsem viděl takový zvláštní obraz, ale příroda je přesně taková – pro matku jsou všechny děti stejné!

Share