„Smáli se jí kvůli výšce“: Ale dvoumetrová servírka se stala modelkou

Naomi Lovell, 22letá servírka z Velké Británie, vždy přitahovala hodně nechtěné pozornosti. Ve 13 let už dorostla do 189 cm a spolužáci se jí smáli kvůli výšce.

Zdroj: medialeaks.ru

Nyní dívka má rovné dva metry. Dívka přerostla nejen svou matku a sestry, ale také svého otce, který měří 188 centimetrů.

Zdroj: medialeaks.ru

Podle Naomi si cizí lidé na ulici dokonce sahali na nohy, aby zjistili, zda stojí na chůdách.

Ve škole to měla dívka těžké. „Byla jsem kvůli své výšce šikanována. Dokonce i učitelé si z toho dělali srandu. Vždy jsem musela hrát netball, protože jsem vysoká, i když jsem byla špatná hráčka“, říká Naomi.

Zdroj: medialeaks.ru

Podle dívky její neobvyklý vzhled srážel jí sebevědomí a ukradl dětství. Naomi si myslí, že kvůli výšce byla často vnímána jako dospělá osoba a lidé vyžadovali od ní odpovídající chování.

Zdroj: medialeaks.ru

Měla i další problémy: „Dokonce mi na Instagramu psali muži ujetí na vysoké ženy, měli to jako fetiš. Vždy se ptali, jestli jsem vdaná.

Ale Naomi začala nový život, když ji zkontaktovala jedna z londýnských modelingových agentur. To pomohlo dívce se cítit mnohem lépe než dříve.

Zdroj: nevsedoma.com.ua

„Mám pocit, že jsem získala sebedůvěru. Tato modelingová agentura se specializuje na velmi vysoké modelky a modelky s dalšími „zvláštnostmi“. Vzali mě okamžitě, jakmile mě uviděli. Byl to skutečný kompliment a konečně mám pocit, že jsem krásná“, říká dívka.

Zdroj: medialeaks.ru

Vždy mi bylo řečeno, že bych měla být modelkou, ale jelikož jsem vždycky měla pocit, že jsem divná, nikdy jsem v to nevěřila.

Zdroj: nevsedoma.com.ua

Život dívce dokázal, že nemožné je někdy možné.

Zdroj: nevsedoma.com.ua

Share