„Smáli se mu kvůli vzhledu“: Ale v životě chlapce se objevil pes, který mu pomáhá přijmout sám sebe

Malý Australan jménem Quaden je neobvyklé dítě. Zpočátku si jeho rodiči nevšimli žádné odchylky: jejich syn byl jen o něco méně než ostatní novorozenci. Bohužel, pak jeho zvláštnost se projevila: chlapec má genetickou vadu známou jako dwarfismus nebo nanismus.

Quoden má neobvykle malé ruce, malé nohy a malé tělo. Rodiče přemýšleli, proč se to stalo s jejich synem, ale odpovědi nedostali. Lékaři jim radili, aby se nesoustředili na růstu, ale prostě milovali svého syna a pomáhali se mu přizpůsobit, navzdory jeho zvláštnosti.

Zdroj: lemurov.net

Ale, bohužel, děti se mu kvůli zvláštnímu vzhledu začaly smát a chlapec propadl zoufalství. Uvědomil si, že jeho vada se stala příčinou výsměchu lidí.

Chlapcova matka říká, že se na něj lidé dívají jako na exotické zvíře.

Kvůli výsměchu se Queden stáhl do sebe a cítil se velmi špatně.

Rodiče si to uvědomili a rozhodli se pomoci synovi stát se alespoň trochu šťastnějším. Chtěli, aby Quoden věděl, že na světě jsou ti, kteří ho určitě budou milovat. Kdo může dávat lásku nezištně? Samozřejmě pes!

Zdroj: lemurov.net

Rodiče se rozhodli vzít si psa, který trpí nanismem – stejnou vadou, kterou má Quoden. Takže v životě chlapce se objevil čtyřnohý přítel jménem Buddy.

Překvapivě, ale pes pomáhá chlapci přijmout sám sebe. Na jeho tváři se nakonec objevil úsměv, protože se ukázalo, že Buddy je skvělý přítel. Doprovází ho všude a miluje Quadena celým svým srdcem! Máma a sestry říkají, že pes už je členem rodiny.

Zdroj: lemurov.net

Share