Dagmar Havlová musela ve své vile zničit kuchyň, aby v domě nebyly ještě větší problémy: bývalá první dáma je nespokojená s primátorem Prahy

Vdova po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi Dagmar Havlová je opět nucena řešit problémy s vilou na Praze 6, kterou zdědila po svém manželovi. Před šesti lety měl ten dům problémy kvůli hloubení tunelu Blanka. Teď tam praskla voda ze zdi do kuchyně a je potřeba dům znovu zachránit.

Václav Havel dostal tuto vilu v roce 1989 v restituci. Je to velký krásný dům, ale opatrovat tento dům pro jednoho člověka je dost těžké.

Dagmar Havlová / Zdroj: YouTube

A zvláště pokud se před Vánocemi objeví nějaké nečekané problémy, pak je to obzvlášť těžké.

Bývalá první dáma na svém Instagramu zveřejnila video, jak muž ničí část zdi v jejím domě elektropneumatickým kladivem. K tomuto videu popsala, co se děje.

Dagmar Havlová / Zdroj: YouTube

Dagmar Havlová začala s tím, že asi mnozí znají ten pocit, kdy je před Vánocemi kompletně vyklizen celý dům. Už je téměř vše připraveno, ale najednou se objeví prosáklina v nově vymalované kuchyni.

A to se stále rychle šíří po zdi a možná i vyteče voda ze zdi. A něco podobného už začalo. V takových chvílích může být nepříjemné, že žije v tomto domě sama a vedle ní je jen pejsek.

Dagmar Havlová / Zdroj: YouTube

Některé problémy v tomto domě vznikly už před šesti lety, kdy se pod domem hloubil tunel Blanka. Tehdy popraskaly zdi a to musela řešit.

Dagmar Havlová pokračovala ve vyprávění a řekla, že v jejím domě i v sousedních domech už tradičně na Vánoce vznikají nějaké problémy.

Dagmar Havlová / Zdroj: YouTube

„A to chtějí ještě pod těmito stoletými domy vést rychlodráhu?! To je ale asi jen vtip, že, pane primátore?“ ptala se zjevně nespokojená Dagmar Havlová.

Pod tímto videem jí napsali slova podpory její kolegové. Podpořili ji Honza Musil, Iva Pazderková, Monika Absolonová, Dagmar Aleš Háma, Leona Machálková a další.

PSALI JSME: 2 MĚSÍCE PO NAROZENÍ MALÉHO SYNA VENDULY PIZINGEROVÉ: ŘEDITELKA KAPKY NADĚJE SE POCHLUBILA DOJEMNÝMI SNÍMKY RODINY

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA ZNOVU POŽÁDÁ O PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU: PŘIPRAVILA TAKÉ VÝJIMKU ZE ZÁKAZU NOČNÍHO VYCHÁZENÍ PRO VĚŘÍCÍ

Share