Souhlasil s rande naslepo a brzy litoval: Když viděl, kdo přišel spolu se slíbenou dívkou, musel utéct

Liu je obyvatel Číny, který šel s dívkou na „rande naslepo“, schůzka však selhala, když muž uviděl, koho si dívka přivedla s sebou. Spolu s ní přišlo i dalších 23 blízkých. Romeo měl ze situace jen jednu cestu – zadní dveře, ale díky své milující matce se dostal do potíží.

 

Zdroj: publicdomainpictures.net

Muž jménem Liu z provincie Če-ťiang očividně už dlouho nebyl ve vztahu s dívkami, takže matka 29letého mladíka převzala situaci pod její osobní kontrolu.

 

Zdroj: youtube.com

 

Přesvědčila ho, aby šel na rande s jednou krásnou dívkou, a slíbila, že vše zorganizuje sama, protože matky jsou schopné zázraků.

 

Zdroj: nippon.com

 

Syn dal souhlas a začal se připravovat na schůzku. Byl podle všeho tak nervózní, že dokonce přišel do restaurace dříve, než bylo plánováno. Liu seděl u určeného stolu a začal listovat v jídelním lístku a čekal na vysmívanou dívku. Když se však dívka objevila v uličce a šla přímo k němu, uvědomil si, že cosi není v pořádku.

 

Zdroj: freepik.com

 

Spolu s Číňankou přišlo dalších 23 lidí – všichni byli jejími přáteli nebo příbuznými. Hlučná společnost zaujala několik stolů a dívka řekla mladíkovi, že chce vyzkoušet jeho velkorysost.

Sám muž byl samozřejmě ztracen, když uslyšel tato slova, ale zůstal v restauraci, očividně si myslel, že se jedná o žert, nebo nějakou zkoušku.

 

Zdroj: ribalych.ru

 

Když však Liu viděl konečný účet, věděl, že je čas běžet. Dívka a její družina snědli 19,8 tisíc juanů (70 tisíc korun) a poté nabídli hrdinu příběhu, aby za všechno zaplatil.

 

Zdroj: doramakun.ru

 

Liu okamžitě vstal a odešel, i když mu jeho nová známost několikrát zavolala a nabídl mu návrat. Později muž souhlasil se zaplacením části částky a zbývajících 15,4 tisíc juanů (53 tisíc korun) zaplatila samotná dívka, která byla z této skutečnosti velmi nešťastná.

Jak se komunikace tohoto páru dále vyvíjela, není známo, ale je nepravděpodobné, že by navázali vztah.

 

Share