Srst toho pejska byla zplstnatělá do neprostupné „deky“:dobré ruce ho přeměnili na nejroztomilejší stvoření a je nyní k nepoznání

Na oblíbeném portálu „Reddit“ uživatel pod přezdívkou BNAA zveřejnila fotografie svého mazlíčka, a řekl, nádherný příběh o proměně toulavého psa, která se ocitla na pokraji života a smrti.

Pes / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Nikdo si nemohl myslet, že nemocný pes, který se dostal do útulku, najde svého pána a získá nový šťastný život. Zvíře bylo odvezeno do nového domu v hrozném stavu. Bez slz a strachu se na něj nedalo dívat. Ani navenek nevypadal jako pes, spíš jako zrůda z nějakého hororového filmu.

Pes / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Srst psa byla celá zamotána, trvalo to hodně času, než se dala do pořádku. Zdraví psa nebylo zrovna nejlepší.. Nový majitel přistoupil k otázce co nejvážněji a zvládl všechny problémy: vyléčil pupeční kýlu, odstranil několik nemocných zubů, odstranili parazity v těle.

Pes / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Po 2,5 měsících se před veterináři začal objevovat úplně jiný pes. Navenek absolutně nevypadal jako ten, který skončil útulku pro zvířata. Zvíře se ukázalo být láskyplné, poslušné, neztratilo víru v lidi, navzdory tomu, co se mu stalo, protože ho evidentně někdo vyhodil na ulici, aby zemřel.

Neuvěřitelný vzhled si od uživatelů sítě získal obrovské množství pozitivní zpětné vazby.

Ukázalo se, že novým majitelem je člověk s velkým srdcem, schopný dobrých skutků, který si zaslouží úctu.

Pes / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSEM: VĚRNÝ PES ČEKAL 10 LET: KAŽDOU NOC TRÁVIL PŘÍMO U POMNÍKU, KDE JEHO PÁNÍČEK NAVŽDY ODPOČÍVAL

PŘIPOMÍNÁME: PES SE SUŠENOU HOUSKOU V TLAMĚ ROZTAVIL SRDCE ZÁCHRANÁŘŮ: JEHO ŽIVOT SE BRZY RADIKÁLNĚ ZMĚNIL

Share