Stačí přidat pár ingrediencí do šamponu: a již žádné vlasy na hřebenu

I silné a dlouhé vlasy mohoučasem ztratit svůj zdravý vzhled. Následující recept dokáže obnovit poškozené vlasy doma. A to vše díky třem tajným ingrediencím!

Přidejte tyto vitamíny do šamponu a výsledek vás ohromí.

Zdroj: Zen.yandex.ru

Příčinou vypadávání vlasů může být mnoho faktorů, včetně stresu, těhotenství, menopauzy, hubnutí atd. Stres a hormonální nerovnováha může tento proces pouze urychlit. Tento lék zpomalí nebo dokonce zcela zastaví nadměrné vypadávání vlasů.

 

Jak si vyrobit vlastní domácí šampon proti vypadávání vlasů?

  1. Kupte si přírodní šampon s neutrálním pH. Můžete také použít dětské šampony. To bude základ budoucího léku na vypadávání vlasů.

    Zdroj: Kpacotka.info

  2. Do šamponu je potřebné přidat 10 kapek rozmarýnu esenciálního oleje. Urychluje krevní oběh pokožky hlavy a obohacuje vlasové folikuly o užitečné stopové prvky.

    Zdroj: Pixabay.com

  3. Přidat a smíchat 10 kapek citronového esenciálního oleje. Je to dobré antiseptikum, které osvěžuje pokožku hlavy.

    Zdroj: Mannamydla.sk

  4. A třetí, poslední věcí, jsou 2 kapsle vitamínu E, které se dají zakoupit v lékárnách. Vypadávání vlasů by se mělo zastavit.

Zdroj: Garmoniazhizni.com

Způsob aplikace:

 

Šampon by se měl před použitím protřepat. Hlava se musí mýt každý druhý den. Je potřebné jí nanést na celou délku vlasů masážními pohyby a vetřít do pokožky hlavy. Poté nechat působit 10 minut a opláchnout teplou vodou.

Výsledek bude viditelný po prvním týdnu používání! Kromě toho šampon také urychluje růst vlasů.

Share