Stařenka našla na ulici malého kocoura, a vzala si ho k sobě domu: Jednoho dne se k ní vloupali lupiči a zvíře se zachovalo jako skutečný dravec

Zvíře nevypadalo jako běžné kočky a velké rozměry babičce vůbec nevadily.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Důchodkyně jménem Josefína se večer vracela domů, byl to ten nejobyčejnější den. Ale když šla po silnici, uviděla malé kotě, které bylo překvapivě velmi krásné.

Babička neměla žádné domácí mazlíčky a žila sama. Krátce přemýšlela, a vzala si kotě domů.

Josephine se ke svému mazlíčkovi chovala velmi dobře. Dobře ho krmila a pečovala se o něj. Čas plynul a kotě rostlo.

Jenomže byl větší než obyčejná kočka domácí, ale rozměry babičce vůbec nevadily. To všechno bylo úplně jedno, protože ho milovala. Vždycky ji sledoval jako její osobní stráž.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jednou v noci se k babičce vloupali tři muži. Josephine bydlela v soukromém domě a dostat se k ní lupiči do domu nebylo skoro nic.

Muži nebyli ve zcela střízlivém stavu, z čehož byl velký hluk. A zvíře se okamžitě probudilo z hlasitých zvuků a okamžitě se vrhlo na hluk.

Když muži viděli kočku, začali se vůči němu chovat agresivně a snažili se ho vyděsit. Ale zvíře to vůbec nezastavilo, jen skočil na obličej jednomu z nich a začal škrábat.

Muži, když to viděli, byli velmi vyděšeni, a protože kočka byla velká, zdálo se jim, že je to nějaký divoký tygr. Sotva se osvobodil ze tlap dravce, jeden z nich běžel vyděšeně za svými přáteli a oni společně opustili dům.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když policisté přijeli na místo události, aby zjistili přestupek, našli v domě i kočku, která žila s babičkou. Překvapivě byl i vůči nim velmi agresivní. Okamžitě si všimli jeho větší velikosti, a když začali chápat, kdo to je, uvědomili si, že je to divoký manul.

Ještě jako malý se manul dostal do městečka, kde ho našla Josephine. A když se o něj starala už od svých malých let, bylo to důvodem, proč se k ní choval velmi dobře.

Zdroj: uk.wikipedia.org

 

Share