Starosta Pavel Novotný znovu zuří: chce, aby Babiš a Zeman zmizeli navždy: Také silně mrzí, že ho Miloš Vystrčil nevzal se sebou na Tchaj-wan

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotných prohlásil, že by bylo dobře, kdyby Andrej Babiš a Miloš Zeman zmizeli. Je to prý v zájmu České republiky. Také se mu nelíbí, že ho Miloš Vystrčil nevzal se sebou na Tchaj-wan.

Zdroj: echo24.cz

„V zájmu České republiky je, aby Babiš prostě zmizel, umřel a aby Zeman taky umřel,“ razantně řekl Novotný s tím, že je to ve státním zájmu. Také dodal, že by se chtěl stát poslancem.

Nijak podrobněji tyto výroky politik však nekomentoval.

Zdroj: ihned.cz

Pavel Novotný se nedávno „vyznamenal“ nelichotivým dopisem, který napsal pro čínskému ministrovi zahraničí Wangovi I. V něm hájil šéfa českého Senátu Miloše Vystrčila před výhrůžkami Číny a žádal po čínské straně rychlou omluvu.

Dopis Novotného si dokonce všimli v zahraničí a časopis Foreign Policy ho označil za dokument týdne.

Zdroj: Twitter

Starostovi Řeporyjí to udělalo velkou radost a je na to pyšný.

Pavla Novotného však silně mrzí, že ho na cestu na Tchaj-wan Miloš Vystrčil nevzal. „Samozřejmě neměl důvod mě s sebou brát, ale mě to prostě naštvalo,“ prohlásil starosta Řeporyjí.

Zdroj: ods.cz

Politik však neztrácí nadějí a tvrdí, že se na Tchaj-wan stejně dostane se svou delegací.

Novotný rovněž prohlásil, že ho k rozhovoru pozval americký deník The Wall Street Journal.

Zdroj: novinky.cz

V minulosti se Pavel Novotný pouštěl i do bývalého policejního prezidenta Stanislava Novotného. Ten kritizoval Řeporyjského starostu za záměr vybudovat pomník vlasovcům.

Starosta Řeporyjí řekl, že Novotný je šmějd a je mu jedno, co se o něm říká. Prohlásil, že Stanislav Novotný je vlastizrádce a měl by viset.

Zdroj: idnes.cz

Policie Pavla Novotného obvinila z výtržnictví a podněcování ke trestnímu činu.

Share