Starý kocour našel milující paničku: Teď usíná, jen když ho drží za tlapku

Sarah Dempseyová se rozhodla pořídit si kotě, za kterým šla do útulku.

Dívka procházela kolem klecí a snažila se vybrat si domácího mazlíčka, ale z nějakého důvodu nikdo z chlupáčů neupoutal její pozornost.

Po procházce do nejvzdálenějšího rohu místnosti Sarah si všimla spící kočky, která se nečekaně probudila a podívala se na ni s tak plným smutkem očima, že si dívka uvědomila – bez tohoto chudáka se odtud nedostane.

Zdroj: mimimetr.me

Je pravda, že Sarah nevěděla, že si vybraná kocoura jménem Jamie a že je to už starý muž. Bylo mu 13 let.

Ve svém solidním věku chlupáč nashromáždil mnoho bolesti a život neměl až tak sladký.

Jamie měl několik majitelů, kteří se o něj špatně starali. V mladých letech byl kocourek silně nachlazen, což negativně ovlivnilo jeho ledviny a problémy byly také s tlapkami.

Zaměstnanci útulku se dlouho snažili najít pro něj majitele, ale vše neúspěšně.

A když si uvědomili, že je pravděpodobné, že on bude muset žít ve stěnách dočasného útočiště, Sarah se objevila a zamilovala se do něj z prvního pohledu. Dívku nevyděsil věk chlupáče a jeho nemoc, pevně se rozhodla stát se jeho paní.

Zdroj: mimimetr.me

Jamie se rychle usadil v novém obydlí a každou vteřinu začal ukazovat Sarah svou vděčnost.

Kocour byl tak láskyplný, že byl připraven sedět po celý den v náručí své paní, třepit se srsti o ruce a olizovat je.

Nejvíce však dívku překvapila jedna zvláštnost zvířete. Kocourek mohl usnout jen tehdy, když ho majitelka držela za tlapku.

Zdroj: mimimetr.me

Dívka velmi miluje svého staršího mazlíčka a uvědomuje si, kolik těžkých věcí přežil, a proto se snaží být vždy s ním v okamžiku usnutí.

Konečně na konci cesty se Jamie setkal s dobrou a starostlivou paničkou. Přejeme tomuto skvělému kocourkovi žít conejdéle a plně cítit, jak to je – žít šťastný kočičí život.

Share