„Tchýně vyhodila snachu z domu s dítětem“: O šest měsíců později žena litovala svého činu

Nejhorší, co se člověkovi může stát, je, když se od něj odvrátí rodina. Často k tomu dochází právě v nejtěžších životních okamžicích, kdy člověk potřebuje podporu a porozumění. Takový příběh se stal s Marií, kterou s dítětem vyhodila tchýně z domu. Ale o šest měsíců později litovala svého činu.

Marie měla velké obavy, když zjistila, že ji její manžel podvádí s kolegou. Tato situace ovlivnila zdraví ženy. Lékaři Marii doporučili jet na dovolenou.

Jela do letoviska se svou přítelkyní Věrou. Ta snila o milostných pletkách s Petrem, jedním z rekreantů, který žil ve vedlejším pokoji. Jednoho dne se rozhodl pozvat kamarádky na pláž.

Zdroj: healthvesti.com

Marie zpočátku nechtěla jít, ale Věra ji přesvědčila. Petr se navíc rozhodl vzít s sebou svého přítele Jakuba. Věra řekla, že Marie nemusí být věrná svému manželovi, který ji podvádí.

Večer uběhl rychle. U vchodu do hotelu však na Marii čekalo nepříjemné překvapení. Ve dveřích potkala Michala, který byl ten den na služební cestě a rozhodl se navštívit svou ženu.

Po návratu domů začal Michal obviňovat manželku z nevěry. Ačkoli Marie svého manžela nepodváděla. A Kateřina, Michalova matka, vyhodila svou snachu z domu s dcerou.

Zdroj: fatelines.net

Marie zpočátku žila v knihovně, kde pracovala mnoho let. A pak jí vedení dalo starý dům, který byl dlouho prázdný. Každou neděli žena chodila se svou dcerou do kostela. Často tam viděla svoji tchyni. Kateřina se na svou snachu dívala nenávistným pohledem.

Uplynulo šest měsíců. Marie si všimla, že tchýně přestala chodit na bohoslužby. Zeptala se na ni sousedky. Odpověděla, že Kateřina je nemocná.

Její syn se oženil a přestěhoval se do zahraničí. A o Kateřinu se nemá kdo starat. Sousedé chtějí ženu odvézt do domova důchodců.

Zdroj: fatelines.net

Marie litovala své tchyně, přestože se k ní kdysi brutálně zachovala. Žena koupila potraviny a šla se svou dcerou na návštěvu ke Kateřině.

Starší žena, která téměř ztratila zrak, se rozplakala, když uslyšela Mariin hlas. A požádala svou snachu o odpuštění za svou krutost. Marie řekla, že nemá na ni vztek. A slíbila, že se postará o svou tchyni.

Share