„Štěně váží 45 kg“: veterináři si mysleli, že do útulku byl přivezen dospělý pes, ale kavkazský ovčák nebyl tak jednoduchý

V útulku pro toulavá zvířata si stále nechápou – odkud se takové štěně vzalo? A pes stále roste…

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nikdo neví, odkud tento pes pochází a kdo je jeho majitelem. Chlupaté zvíře bylo poprvé viděno na ulici a okamžitě se dostalo do dohledu služby zajetí. Tak se pes dostal do útulku pro psy Dogs Trust ve Velké Británii, a šokoval zaměstnance. Nikdy neviděli toto vzácné plemeno v těchto místech – protože pes je bezpochyby krásný kavkazský ovčák. Zde dostal jednoduchou přezdívku – Fluffy.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Veterináři brzy všechny překvapili shrnutím údajů získaných při vyšetření psa. První – pes váží 45 kilogramů, druhé – je štěně! Fluffy stále roste, je jí jen 10 měsíců. Do útulku se tedy dostalo nadrozměrné dítě.

„Je velmi živá, mobilní a hravá. Miluje hračky a je neustále zaneprázdněna“, řekla Kayla Marion, z organizace Dogs Trust.

Fluffy byla v útulku milována, ale její příliš zlobivý temperament v kombinaci s její gigantickou velikostí je zdrojem problémů. Takové štěně je jen stísněné ve stěnách útulku a pouhá procházka se psem nestačí. Zaměstnanci útulku ji tedy neustále vychovávají.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Fluffy brzy zdvojnásobí svou váhu a výšku a přiblíží se velikosti sumaterského tygra. To však neděsí lidi v útulku ani potenciální majitele. Ukázalo se, že lidí, kteří chtějí vzít kavkazského ovčáka, je strašně moc – protože v Anglii je takové plemeno vzácností. A až bude pes vzdělanější, bude mu vybrán majitel, z těch, kteří se přihlásili. Hodně štěstí, Fluffy!

PSALI JSME: PES ZE VŠECH SIL TÁHL SVOU PANÍ KE KANALIZAČNÍMU POKLOPU: TO, CO TAM ŽENA VIDĚLA, OHROMILO VŠECHNY

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES VTRHL DO KOSTELA A SI POHODLNĚ ULEHL NA ZÁVOJ SVATEBNÍCH ŠATŮ: REAKCE PÁRU BYLA DOKONALÁ

Share