Studentka koupila bezdomovci jídlo: O hodinu později jí dal vzkaz, který rozhodně nečekala

Jednoho dne prošla Američanka Casey Fischer kolem bezdomovce, který prosil o almužnu. O pár hodin se s ním znovu setkala u Dunkin Donuts. Muž měl totiž pouze jeden dolar.

Casey se rozhodla koupit mu kávu a jídlo. Muž jménem Chris byl tím ohromen.

Zdroj: umbrella.green

Řekl dívce, že lidé se na něj obvykle dívají s opovržením, protože je bez domova. Vyprávěl také o tom, že kvůli své závislosti na drogách byl v tak mizerném stavu, že se nenáviděl.

Chris stále nevzdával se naděje, že se jednoho dne stane člověkem, na kterého bude jeho matka hrdá. Bohužel zemřela před mnoha lety na rakovinu, ale chtěl pro ni v životě něco dosáhnout.

Casey a Chris mluvili déle než hodinu, než si Casey uvědomila, že musí jít na univerzitu.

Zdroj: fishki.net

Když se Casey chystala odejít, Chris ji požádal, aby trochu počkala. Spěšně začal něco psát na zmačkaný kus papíru, potom jí dal do ruky vzkaz a předem se omluvil za kostrbaté písmo. Casey si to vzala a šla na univerzitu.

Zdroj: umbrella.green

Když si Casey později přečetla to, co Chris napsal, uvědomila si, že v životě bezdomovce udělala něco mnohem důležitějšího, než ho nakrmila.

„Dnes jsem se chtěl zabít, ale díky vám už to neudělám. Pokusím se všechno napravit. Děkuji vám, jste skvělý člověk,“ stálo ve vzkazu.

Zdroj: fishki.net

Někdy může laskavý čin nebo slova nebo dokonce něco tak jednoduchého jako úsměv pro někoho znamenat více, než si myslíte. Mějte to na paměti, až potkáte někoho, kdo je smutný nebo má špatnou náladu. Vy nevíte, co se děje v jeho životě.

Ne každý může hrdě tvrdit, že někomu zachránil život, ale Casey určitě ano!

PSALI JSME: „DÍVKA POZNALA V BEZDOMOVCI SVÉHO SPOLUŽÁKA A VYLÉČILA HO“: NYNÍ HO STĚŽÍ POZNÁTE

PŘIPOMÍNÁME: PO PARTY ŽENA NECHALA AUTO NA PARKOVIŠTI RESTAURACE: KDYŽ NÁSLEDUJÍCÍHO RÁNA DORAZILA NA PARKOVIŠTĚ, NA ČELNÍM SKLE POD ŠKOLNÍKEM NA NI ČEKAL KOUSEK PAPÍRU

Share