“Stydím se, když vám ji tady postuji”: Dominika Myslivcová sdílela své fotografii z minulosti

25letá česká blogerka a youtuberka Dominika Myslivcová se rozhodla, že na svém Instagramu sdílí fotografii ze své minulosti. Před 4 lety vypadala úplně jinak. Byla tlustá a oblékala se jako kolotočářka.

Zdroj: celebritytime.cz

Velké množství fanoušků Dominiky přesně vědí, že je krásná a upravená slečna, které všechno vi o módě a má dokonalý vkus a perfektní Instagram, kam denně sdílí fotografii.

Zdroj: instagram.com

Ale v roce 2016 všechno bylo jinak. Blogerka měla pár kilo navíc. Dominika říká, že v té době častěji fotila jenom obličej, protože se za svoji postavu styděla. Teď se rozhodla, že svým fanouškům ukáže pravdu.

Zdroj: instagram.com

“Jsem dlouho přemýšlela, jestli tuhle fotku dát ven, ale tak když už jste o ní v anketě tak usilovali. Tady ji máte v celé své kráse. Stydím se a když vám ji tady teď postuji, tak jsem rudá až na zadku,” řekla blogerka.

Zdroj: twitter.com

“Myslím, že na takové mě období jste nepamatujete, protože jsem celou postavu nefotila, jen selfička. Nebyla jsem modelka,” napsala Dominika pod fotografiemi.

Zdroj: youtube.com

“V roce 2016 byla jsem asi nejtlustší. Ještě tehdy nežila v Praze. Teď je také spousta věci, které by chtěla zlepšit, ale já se cítím mnohem lépe. Jinak styl oblékání jsem měla top, kolotočářka hadra,” ukončila youtuberka.

Zdroj: instagram.com

Share