Syn Rytmuse roste jako z vody: Alagič ukázala, jak si hraje její chlapeček

30letá moderátorka Jasmina Alagič před rokem porodila dítě. Její syn Sanel, kterého má se známým rapperem Rhytmusem roste jako z vody. Už není žádné miminko.

Zdroj: extra.cz

Chlapeček už skoro má rok, a každý den roste, a překvapují své rodiče. Rodina má úžasný vztah se Sanelem, protože on je velmi šikovný.

Zdroj: extra.cz

Nedávno na svět přivedla ještě jedno dítě Jasminina sestřenice. Moderátorka tehdy zjistila, jak rychle ji syn vyrostl před očima. Nedávno byl malé miminko, které potřebovalo pozornost a neustálou péči.

Zdroj: extra.cz

Dnes Sanel už sám hraje a někdy i pomáhá své mamince v domácnosti. Jasmina sdílela na sociální sítě fotografii, na které její syn sám hraje v dětském týpí.

Zdroj: stars24.cz

“Miluji ten jeho dětský svět. Jsou to nejkrásnější víkendy v mem životě. A víte co jeďte miluji? Že si umí sám hrát,” napsala pod snímkem moderátorka.

Zdroj: extra.cz

Jasmina a její manžel Rytmus se rozhodli nesdílet fotografii Sanela na sociálních sítích. Většina jeho snímku je focená bez obličeje. Bohužel, čas běží velmi rychle, a v nejbližší době Sanel už bude mít vlastní profil na Instagramu.

Share