Z lesa se rozléhalo vytí plné bolesti a zoufalství. Bylo ho slyšet i v autě

Mladý muž jel silnicí kolem lesa a najednou zaslechl nějaké zvláštní vytí. Tento zvuk plný plný zoufalství a bolesti ho vyděsil. Ale kdo by to mohl být? V lese přece nebyli žádní bytosti z hororových filmů… Muž se rozhodl zastavit a podívat se, co se tam děje.

Zdroj: optim1stka.ru

Šel na zvuky a vyšel na malou lesní palouku. Ke stromu byl připoután pes, který byl neuvěřitelně hubený. Byl to pes nějakého divného obrovského plemene. Zjevně seděl v lese už dlouho ale v okolí, samozřejmě, nebyla ani voda, ani žádné jídlo.

Mladík byl vyděšený, ale ne ze psa. Krutost potrestaní ho zasáhla do hloubí duše. Bylo zřejmě nutní psa zachránit. Ale jak? Muž se bál přistoupit k velkému vyčerpanému psu, protože se mohl bránit se před cizím člověkem a začít kousat. Zachrance psa se musel vrátit do nejbližšího obchodu. Koupil tam nádobku, vodu, pytel s jídlem a vrátil se s tímto bohatstvím zpět do lesa. Během toho jak pes jedl, poslal mladý muž zprávu a fotografie na sociální síť.

Zdroj: optim1stka.ru

Lidé okamžitě zareagovali, mnozí byli zděšeni, že někdo dokáže udělat něco podobného se zvířetem. Těch, kteří byli hotoví pomoci, bylo málo, ale takoví líde se přesto našli.

Zdroj: optim1stka.ru

Objevil se také muž, který věděl, jak zacházet s tak velkými psy. Společně se jim podařilo psa odpoutat. Nečekaný pomocník si psa vzal k sobě „na rehabilitaci“ a aby se rozhodl, jak dál postupovat s lesním nálezem.

Zdroj: egida.by

Ukázalo se, že pes patří do plemene Cane Corso, vzácného a velmi drahého. Každý t kový pes stojí hodně peněz a není možné že by se jen tak toulal po ulici. Možná byl pes odcizen, ale zloděje nedokázali se s ním vypořádat. Nebo majitel to udělal vědomě. Co je jednodušší než nechat psa v lese? Jako kdybyby se nenašli lidé, kteří si rádi koupí takového luxusního psa.

Zdroj: optim1stka.ru

Dobrovolníci hledají majitele, mikročip v oušku prozradil všechny informace. Pes je v bezpečí. A bylo by dobré, kdyby to tak zůstalo.

Zdroj: optim1stka.ru

Share