“Já Leoše respektuju, ale jen v něčem”: Roman Ondráček promluvil o Leoši Marešovi

Zpěvák Roman Ondráček se na začátku loňského roku pohádal se svými bývalými kolegy. Leoš Mareš a Libor Boučka obdrželi od Romana velké množství hněvivých slov.

Leoš je honibrk, a Lubor je nula, přesně tak řekl zpěvák o svých kolezích. Jaký vztah má s nim dnes?

.

“Několikrát jsme se s Liborem volali, a on mi řekl, že tomu zasmál. Potkal jsem se i s Leošem na Žižkově věži. Šel s Ivanem Haškem. Jsme se jenom pozdravili. Od té doby jsme se vůbec neviděli”, – řekl Roman.

.

“Mareš řešil seznam hostů na narozeninách Patrika Hezuckého. Všechno se stalo před nimi. Mě tam nepozval. Když měl Patrik 50 let, nemrzelo mě, že jsem nebyl na vysílání. Patří tam Miloš a Matěj Ruppert”, – dodal Ondráček.

.

“Potom oslava byla v asijské restauraci, kam jsme často spolu chodili, ale všechno zorganizoval Leoš, a jsem řekl o Leošovi, že je honibrk. Mě tam nepozvali. Potom mi napsal Paťák, že ho to mrzí. To se stává”, – řekl zpěvák.

.

“Mužů říct, že je mi líto, protože v lednu 2019 nejvíc hroutilo. Možná kvůli tomu že mě všechno vystříkalo ven. Mě to mrzelo. Potom jsem někde přečetl, že jsem psychické nemocný. Jsem se prostě z toho zasmál”, – dodal Roman.

.

“Vždy jsem měl s Leošem dobrý vztah. Když mi bylo 40, Leoš tam byl u toho. V té době jsme nabrali Moniku do týmu Evropy 2. Přesně tam se seznámila s Leošem”, – uvedl zpěvák.

.

“Tento rok jsme byli u Leoše na mejdanu. Slavili jsme spolu Silvestra. Od té doby začalo všechno drhnout, a naši vztahy se zhoršily. Nebyli jsme už trendy. Leoše respektuji, ale jen v něčem. Vždy uměl spočítat prachy”, – řekl Ondráček.

.

“Vždy vše říkám upřímně. Jinak nemůžu. Ale vždy se moji upřímnost vrátí ke mně negativně. Jestli jste v showbyznysu, musíte zapomenout, co znamená slovo upřímnost”, – ukončil zpěvák.

Share