“Tělo mě zradilo”: Nemoc zrušila všechny plány Anny Slováčkové

24 léta zpěvačka a herečka Anna Slováčková měla náročnou léčbu rakoviny prsu a také operaci. Dívka myslela, že se po ni bude moct vrátit do normálního života bez problémů, ale není to tak.

Zdroj: blesk.cz

V říjnu 2019 roku lékaři dívce diagnostikovali rakovinu prsu. Začala se okamžitě léčit, ale nebyla často v nemocnici, nebo doma. Slováčková je velmi aktivní holka. Po chemoterapii stala na podiu, a odzpívala svůj koncert, jako kdyby i nic nebylo.

Zdroj: blesk.cz

Dlouhou dobu nemohla zastavit své životní tempo, ale karanténa a koronavirus možná ji naučily odpočívat. Po léčbě herečka se těšila, že se její život vrátí do normálu, ale bohužel její tělo ji zradilo.

Zdroj: blesk.cz

“Poslední dobou mám pocit, že na mě celej ten tři čtvrtě rok nějak doléhá až teď. Teď, když už jsem chtěla koťat po všech čertech”, – řekla ve svých Instastories herečka.

“Vydrž Prťka, vydrž. Energie se vrátí co by dup… že jo?”, – doufá pozitivní zpěvačka.

Zdroj: blesk.cz

Ale nejenom léčba rakoviny vzala od Slováčkové veškerou energii: “Čím jsem starší, tím je to počasí pro mě víc náročný”, – řekla herečka.

Zdroj: blesk.cz

Doufáme, že se herečka brzy bude cítit lépe. A že její velmi náročná léčba byla úspěšná. Na výsledky vyšetření Slováčková čeká už několik týdnu.

Share