Tento muž celý život strávil se svou milovanou ženou a vychoval dvě děti: Co zničilo jejich vztah až uzavřeli manželství

Obyvatel Dánska si našel perfektní ženu, žil s ní deset let a vychoval dvě dcery. Ale jakmile se oženil se svou vyvolenou, manželství se po 15 minutách rozpadlo a on sám se znovu stal svobodným. Pravdou ale je, že z toho nemá vůbec radost.

Zdroj: youtube.com

Muž jménem Schaff Prabatani z Dánska si myslí, že je šťastný, protože v mladém věku našel svou spřízněnou duši. Jako student potkal dívku jménem Lou Thulin Simonsen, která pro něj byla dokonalá.

Zdroj: medialeaks.ru

Vztah páru se rychle rozvíjel a brzy spolu začali žít. Podle Schaffa v jeho rodině téměř nikdy nebyly konflikty. „Lou byla vždy velmi vtipná, takže jsme se spolu nikdy nenudili“, vysvětlil Schaff.

Zdroj: medialeaks.ru

V průběhu času se jejich rodina zvětšila, pár měl dvě děti a v listopadu 2018 oslavili milenci desáté výročí jejich společného života. Jediná věc, kterou rodina neudělala, byla oficiální registrace vztahu.

„Věděl jsem, že pro Lou to nebyl jen doklad a razítko v pasu, takže jsem chtěl ten okamžik udělat dokonalým a pořád ho odkládal. Čekal jsem na lepší dobu a pak až budu mít vic peněz,“ vzpomíná muž.

Zdroj: medialeaks.ru

Brzy však bylo jasné, že je nemožné víc čekat: na začátku roku 2019 se žena cítila indispozice a šla k lékaři, který jí určil strašnou diagnózu. Ukázalo se, že Lou má nádor na mozku, který je téměř nemožné vyléčit.

Nejprve ji neustále bolela hlava, pak se jí zhoršil zrak a pak téměř přestala vstávat.
Poté se Schaff rozhodl, že nebude mít další šanci splnit přání své milované, a v létě roku 2019 se stali manželi ve společnosti příbuzných a dcer.

Zdroj: medialeaks.ru

„Potom ona ležela na nemocničním lůžku a stiskla mi ruku a doslova o 15 minut později odelšla pryč. Nevím, jak vysvětlit své pocity. To nejde,“ svěřil Schaff.

Nyní, na počest své manželky, muž otevřel miniaturní knihovnu.

Zdroj: medialeaks.ru

„Chtěla, aby si každý přečetl více. Naše dcery také rádi čtou a náš dům je plný knih! Malá knihovna je dokonalým způsobem, jak si uctít Lou a její život. Nyní pro všechny bude žít navždy,“ podotkl muž.

PSALI JSME: JE JÍ 12 A JEJÍMU MANŽELOVI 51: CO LIDÉ UDĚLALI, KDYŽ SI VŠIMLI TUTO SVATBU NA ULICI

ČTĚTE TAKÉ: „ŽENA POŽÁDALA O ROZVOD SE SVÝM MANŽELEM A DŮVOD JE PŘEKVAPIVÝ“: MÁ KONKURENTA, ALE JE ZBYTEČNÉ SOUTĚŽIT, PROTOŽE ON MÁ VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Share