„Žena požádala o rozvod se svým manželem a důvod je překvapivý“: Má konkurenta, ale je zbytečné soutěžit, protože on má více než 100 let zkušeností

Žena si všimla, že její manžel tráví stále více času u počítače, a měla podezření, že má milenku. Ale soupeřem byl muž, kterého bylo těžké porazit, což dokazovala bitva u Waterloo a bitva u Borodina. Nyní má žena jen jednu možnost: rozvod.

Uživatelka Redditu s přezdívkou ThrowRA1565465 řekla o svém problému. Žena si všimla, že se její manžel začal chovat podivně, a brzy pochopila důvod.

Ukázalo se, že manžel byl unesen jiným mužem, ale nebyla tam žádná romantika. Soupeřem je francouzský císař z let 1804-1814 a 1815, vojevůdce a státník Napoleon Bonaparte.

Zdroj: medialeaks.ru

„Chci začít tím, že předtím nevykazoval žádné známky posedlosti nebo podobného chování. Alespoň jsem to neviděla během našeho dvouletého manželství a tříletého vztahu před tím. Občas mohl být příliš přímočarý, ale celkově to byl velmi logický člověk se zdravým rozumem,“ vysvětlila ThrowRA1565465.

V polovině roku 2020 dívka zjistila, že její manžel sleduje dokumentární film o Napoleonovi a jeho životě, bitvách, kampaních atd. Dokonce i tehdy se to ženě zdálo divné, protože manžel se nikdy předtím nezajímal o dějiny nebo politiku.

„Velmi se změnil. Postupem času začal sledovat více a více dokumentárních filmů a videí o Napoleonovi. Jednou k nám domů přišel balík, tam byly stovky knih výhradně o Napoleonovi, biografie a vojenské archivy.

Zdroj: medialeaks.ru

Když se žena pokusila promluvit si s manželem, řekl, že chce jen vědět víc o vojevůdci. Uživatelka Redditu si však postupem času začala všímat, že Napoleon zaujímá v životě jejího manžela stále více místa.

„V tu dobu trávil téměř veškerý svůj volný čas sledováním dokumentárních filmů a videí o Napoleonovi nebo čtením knih o něm. O několik dní později dorazil další balík, tentokrát s obrovskými plakáty, portréty a obrazy …“

„Vrátila jsem se z práce do domu kompletně vyzdobeného plakáty a obrazy Napoleona. Stoly a stěny v každé místnosti, od kuchyně až po ložnici, byly pokryty knihami a fotografiemi. Požádala jsem, aby je odstranil, ale on se urazil a nedovolil mi odstranit plakáty.“

Zdroj: youtube.com

Situace se dále vyhrotila, protože muž nepřestal objednávat četné balíčky s věcmi souvisejícími s francouzským císařem.

„Zvláštní klobouk, o kterém předpokládám, že je replikou klobouku Napoleona, replika meče, zastaralé oblečení, vysoké boty a busta Napoleona – to jsme dostali. A pak se mě zeptal, jestli je legální držet koně na zahradě. Myslela jsem, že si dělá srandu, ale ne. Bojím se o jeho duševní zdraví.“

Poté si žena sbalila věci a šla k rodičům. Nyní plánuje podat žádost o rozvod a navždy zapomenout na manželství, které se pro ni stalo noční můrou.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ŽENA PROMRHALA PENÍZE ŽENICHA A TÝDEN PO SVATBĚ PODALA ŽÁDOST O ROZVOD

PŘÍPOMÍNÁME: MANŽELKA SE DOZVĚDĚLA O ZRADĚ SVÉHO MANŽELA: NEZVOLILA ROZVOD, ALE VELMI SKVĚLÝ ZPŮSOB POMSTY

Share