Test osobností: Které z uvedených rtu se vám líbí nejvíce, takového může chcete potkat

Ukázalo se, že můžete vybrat dokonalého muže … po rtech! Ukazuje se, že ústy mohou hodně vyprávět o člověku a jeho charakteru. A Aristoteles kdysi řekl, že rty jsou odrazem osobnosti.

Krátký test, který je založen na vizuálním vnímání, pomůže vybrat vhodného společníka života. Stačí se podívat na obrázky s obrazem mužských rtů a vybrat si ty, které se vám nejvíce líbí.

Zdroj: zyttia.org

№ 1

Jste svobodomyslná osobnost, takže ve vztahu čekáte totéž. Vaše druhá polovička by vám proto měla dát více osobního prostoru, nepoučovat vás a příliš se do vašeho života nezapojovat. Na oplátku budete odpovídat stejným způsobem.

№ 2

Máte rádi zábavu, hlučné společnosti a večírky. Takže váš muž by měl být temperamentní, s dobrým smyslem pro humor. Ve vztahu nepoznáte nudu a monotónnost – vaše polovička by vás měla neustále překvapovat.

Zdroj: pinterest.com

№ 3

Žít šťastně celý život a zemřít v jeden den je přesně ten vztah, o kterém sníte. Věrnost a otevřenost partnera je pro vás velmi důležitá. Chcete být s mužem jeden celek. Vztah stavíte na důvěře.

№ 4

Sníte o manželovi-dítěti. Chcete se starat o partnera, kontrolovat ho a chránit před problémy. Potřebujete, aby byl muž plně ve vašich rukou. Právě takový vztah vám přinese štěstí.

Zdroj: pinterest.com

№ 5

Potřebujete muže-ochránce, v jehož rukou se budete cítit křehká a zranitelná. Budete rádi, když splníte všechny přání své poloviny, pokud bude silnou osobností. Váš partner by měl být ochoten dostat vám hvězdu z nebe. Na oplátku budete chválit a obdivovat svého manžela.

№ 6

Sníte o ideálním manželovi. Vám záleží na domácím pohodlí. Váš partner by měl věnovat veškerý volný čas vám a dětem, být schopen opravit kohoutek a dveře. Na oplátku budete všemi možnými způsoby podporovat muže a starat se o něj.

Zdroj: mamibuy.com.vn

Share