Test pro určení emočního stavu: Která květina se vám líbí nejvíce

Žena v jakémkoli věku ráda dostava květinu, a také se jím líbí, když je srovnávána s nějakou krásnou rostlinou. Často člověk bez váhání může říci, která květina se mu líbí nejvíce, znamená to, že tento pocit je hluboce individuální.

Zdroj: blackpantera.ru

Psychologický test, který odhaluje emoce člověka, je proto spojen s výběrem jedné květiny. Během jedné minuty se můžete dozvědět hodně o svém duševním rozpoložení a pochopit, kam může vést. Je známo, že s negativní náladou každá věc se může pokazit, ale ne méně škody může být z nadměrné euforie, která snižuje pocit sebezáchovy a vede k nebezpečným důsledkům.

VÝSLEDKY TESTU PODLE VYBRANÉ KVĚTINY

Heřmánek

Je to rostlina symbolizující lehkost, když se čas zdá nekonečný a problémy nejsou vážné. Existuje pocit, že se věci vyřeší samy, když jste v suspendovaném stavu. Je třeba se shromáždit a dostat se do práce, jinak můžete přijít o svou přiležítost a ztratit hodně.

Zdroj: siberianhealth.com

Čajová růže

Je uvolněný ponor do euforie a nejpříjemnějších snů. A v této době se kolem děje něco velmi důležitého a nenápadně se proplétá velká nepříjemnost, kterou v takovém rozpoložení musíte potkat bez přípravy.

Zdroj: nashzelenyimir.ru

Gerbera

Volba této rostliny hovoří o dlouholetých skrytých křivdách. Ale je to časovaná bomba a je třeba ji zneškodnit, je potřeba si promluvit s člověkem, který vás urazil.

Zdroj: zakupator.com

Jasmín

Klid a soustředění na určité důležité lekce, bez pochyb, přináší užitečné plody, ale je tu i druhá strana tohoto procesu, kdy důležité životní události projdou kolem vás vez povšimnutí.

Zdroj: fragrantica.ru

Slunečnice

Nyní se zdá, že není nic nemožného, ale v tomto stavu je mnoho úskalí a je možné převzít příliš mnoho nepodstatných závazků.

Zdroj: naked-science.ru

Chrpa

Mluví o zvýšené nervozitě kvůli cizím úspěchům. To poráží sebelásku a snižuje důvěru ve své schopnosti. Chcete-li dosáhnout úspěchu, musíte tyto pocity zvládnout.

Zdroj: cvety-na-dache.ru

Fialka

Lhostejnost a vnitřní devastace mohou způsobit hluboce depresivní stav. Budeme muset najít nová měřítka a motivaci k postupnému vymanění sebe sama ze současné krizové situace.

Zdroj: good-tips.pro

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: POZICE, VE KTERÉ S PARTNEREM USÍNÁTE, VYPOVÍ O VAŠEM VZTAHU

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: MEDVĚD NEBO KRAJINA. PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA OBRÁZKU, HODNĚ VYPOVÍ O VAŠÍ POVAZE

Share